Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד סוני VAIO - מושלם למערכת לרכב

gsi16v
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 7025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על מחשב פנטיום 733 עם 256 SDRAM

מסך דיי גדול (ניראה לי 14")

DVD CDROM

הרדיסק 6 גיגה

תחנת עגינה עם כל סוגי היציאות : IR, FW , OPTICL AUDIO ,PCMCIA , USB , TV OUT וכו'

כמוכן התחנת העגינה נילפת בקלות והיא גם מספקת מערכת קירור נוספת למחשב

ככה שתוכלו לחבר לו הכל (מסכים, שלטים , הרדיסקים חיצוניים, מצלמות...)

יש גם אופציה ל AI CONTROL שאפשר לישלוט עם שלט חוטי חיצוני (כמו של מינידיסק..) על כל המחשב

יש גם JOG DIAL שמאפשר שליטה על כל המחשב מגו'יסטיק שבנויו ליד המקלדת

בא עם גם כונן פלופי נישלף

וגם בנוסף יש כיסוי דקיקי שממים על המסך שהופך אותו לבילתי קריא מהצד (ואפשר לשים אותו על המיספר של הרכב להגנה מיפני מצלמות מהירות !!)

יש גם מערכת הפעלה ME באנגלית + רישיון ! וגם את כל הדריברים המקוריים + נוספים + חוברת הפעלה מקורית של המחשב

אני מספק את המחשב עם מערכת הפעלה 2000PRO בעיברית מותקנת עם SP4 ועם כל ההגדרות ופועלת חלק !

הסוללות לא מחזיקות הרבה אבל עדיין מגנות מיפני קפיצות מתח (וכמובן שתוכלו ליקנות חלופיות למי שצריך)

ניתן להשיג בחניות מתאם מקורי שתוכלו לחבר אותו לרכב ללא VOLTAG' CONVERTER

המחשב בא עם שנאי שמתאים לכל העולם (220+110)

התענוג הזה יעלה לכם 1300 שקל (זול יותר מ HU מעפן) וזה סוני VAIO לא איזה DELL או COMPAQ..

וזה לא יקר כי מחשב נייד שבור בלי חלקים חיצוניים וברבע מהמה הזו מוכרים ב 600 שקל

ופה יש הכל כולל הכל כמו שבא מהחנות ובמצב דנדש!

דגם מדוייק שלו ,יש לי ויסופק למי שירצה (בעיקרון נתתי את כל הפרטים..)

אני מינתניה

ואני לא פה הרבה אז יקח זמן עד שאני יגיב לשאלות בפרטי

לכן אם אתם רציניים תתקשרו 0506515519 , שמי דני ולא לישלוח לי SMS עם הכותרת "בקשר למחשב"

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...