Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכר jtagged xbox360

ArkadyK
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לא היה לי מושג אם זה בסדר לפרסם פה, לא מצאתי איזשהו חוק שאוסר על זה, מקווה שזה בסדר smile.gif

בכל מקרה

אני מוכר Xbox360, שיש לו JTAG,שלמי שמכיר, זה פריצת חומרה שפורצת את האקסבוקס לגמרי. האקסבוקס חדש ונקנה מאנג'ויסטיק לפני כמה חןדשים, לא היה כמעט בשימוש בגלל שאני בצבא ואין לי זמן לזה. האקסבוקס כמובן גא'ספר.

האקס בוקס מגיע עם:

הארד דיסק חיצוני מקורי של 120 GB שלא כלול בחבילה המקורית ונקנה בנוסף! [בשווי 400 שקל]

3 שלטים אלחוטיים מקוריים לגמרי [כל שלט מקורי עולה בחנות 250 שקל!]

סה"כ רק התוספות שאני מביא שוות 900 שקל לבד [400 להארד דיסק ועוד 500 ל2 שלטים מקורים]

האפשרויות עם JTAG אין סופיות ומטורפות לגמרי, דבר מומלץ מאוד!

אני אביא גם כבל HD כמובן שקניתי בשביל איכות טובה יותר מהכבלים המצורפים.

כל הכבלים שהיו מצורפים, כמובן גם תקבלו

מי שלא יודע מה זה JTAG, שיריץ חיפוש בגוגל על מגוון האפשרויות המטורף, אבל ככה על קצה המזלג:

הפעלה של משחקים מהארד דיסק חיצוני או מההארד דיסק של הקונסולה בלי צורך לצרוב (חיסכון מטורף על דיסקים), משחקי ארקייד מלאים בחינם, כל התוספות נגיד לGH בחינם כל השירים וזה, קיצר כל מה שיש בלייב אפשר להשיג חינם ומלא בקלות, אפשר להפעיל אימולטורים ישנים של קונסולות ישנות יותר, אפשר לשלוט במהירות של המאווררים, בנורות של האקסבוקס מקדימה, קיצר.. הכל, ותמיד יוצאים עוד עידכונים גם.

כל מה שדרוש מבחינת תוכנות והסברים, יספוק לקונה אגב.

תמונות:

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x450.28112010020.jpg

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x450.28112010024.jpg

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x450.28112010023.jpg

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x450.28112010022.jpg

אפשר לתפוס אותי בפרטי להסברים, או בנייד 0526481885 אם רוצים לקנות, אם אני לא זמין סימן שאני בבסיס, אז פשוט תשאירו סמס או הודעה קולית ואני אחזור אליכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...