שלום לכולם,

הודעה זאת מכילה תשובות לשאלות נפוצות בנוגע להתחברות ושימוש במערכת הפורום.
כאשר אתם מבקשים בקשה לתמיכה אשר קשורה לאחת מהבעיות שמופיעות כאן (למשל, אי-קבלת
אישור רישום), ציינו בבקשה בהודעתכם שביצעתם את הצעדים הרשומים כאן.
  1. ש: נרשמתי לפורום, אך לא קיבלתי מייל לאישור ההרשמה שלי. מה לעשות?
    ת: יש לגשת ללינק הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/register.php?do=requestemail
    ולהזין את כתובת האימייל שאותה הכנסתם בשעת ההרשמה. המערכת תשלח לכם אימייל נוסף המכיל את מפתח ההפעלה.
    אם אתם עדיין לא רואים את אימייל ההפעלה, בדקו גם בספריות ה-junkmail \ ספאם \ דואר זבל - לעיתים האימייל מגיע לאחת מאלו.
    שימו לב: עקב בעיה טכנית בצד של וואלה, לא כל הודעות האימייל שנשלחות משרת הפורום מגיעות לחשבונות הדואר בשרתים שלהם.
    אם ניסיתם להרשם עם חשבון בוואלה, אנא פיתחו הודעה בפורום טכני וציינו אימייל חדש (שוב, לא בשרתי וואלה).

2. ש: נרשמתי לפורום, אך איני יכול לראות תמונות, לכתוב הודעות חדשות, או להגיב לנושאים קיימים.
    ת: האם מופיעה מתחת לשם המשתמש שלכם כותרת "משתמש הממתין לאישור בדוא"ל" ?
    אנא פעלו לפי סעיף אחד בהודעה זאת.
  3. ש: אני יכול לכתוב בכל הפורומים מלבד פורום אוף טופיק. למה זה ואיך אוכל לכתוב שם?
    ת: גישה לפורום האוף טופיק ניתנת אך ורק ע"י אישור אחד האחראים הראשיים.
    בקשה ניתן להגיש כאן:
    http://www.carsforum.co.il/vb/profil...editusergroups
    כאשר מומלץ להוסיף שורת הסבר כלשהי. שימו לב כי לא כל הבקשות יתקבלו.
  4. ש: כאשר אני מנסה לכתוב הודעה חדשה, הדפדפן שלי מודיע לי על שגיאה כלשהי (Javascript error וכיוצ"ב). מה ניתן לעשות בנידון?
    ת: הסיבה הנפוצה ביותר להודעות השגיאה האלו היא שימוש בדפדפן שאינו תואם לתקני JS החדשים יותר.
    במקרה שהנכם משתמשים בגרסה ישנה של Internet Explorer, שדרגו לגרסה 7. כנ"ל לגבי Netscape - מומלץ לשדרג ל-Mozilla Firefox.
    במקרה שאין ביכולתכם לשדרג את הדפדפן, בצעו את הפעולה הבאה:
    הכנסו ל-"לוח בקרה למשתמש" -> "ערוך אפשרויות" -> "אופציות שונות" (בתחתית הדף) ->
    "ממשק עריכת הודעה", ובחרו להשתמש בעורך הבסיסי או בעורך הרגיל.
  5. ש: שכחתי את הסיסמא שלי. מה לעשות?
    ת: יש להכנס לקישור הזה ולעקוב אחר ההוראות.
  6. ש: שעון הפורום מציג שעה שגויה.
    ת: יש להכנס אל "לוח בקרה למשתמש" (למעלה בצד ימין), "ערוך אפשרויות", לדפדף לתחתית המסך, ולכוון את אפשרויות תאריך וזמן.
    בהנחה שאתם גרים בארץ הקודש, בקיץ יש לכוון את אזור הזמן ל-GMT+3:00, ובחורף ל-GMT+2:00. את DST Correction Option יש להשאיר על "DST corrections always off".
  7. ש: האם ניתן להחליף כינוי (שם משתמש) בפורום?
    ת: החלפת כינוי תבוצע רק אם כרגע יש לכם כינוי מטופש במיוחד (את זה אנחנו נחליט...) או כינוי שקשור לדגם רכב ספציפי.
    הכינוי החדש חייב להיות נטול קשר לרכב מסוים, כיוון שאנחנו לא מעוניינים ליטול חלק בשרשרת הפעולות שאתם מבצעים בעת העברת בעלות על רכב.
    מעוניינים שכולם ידעו איזה רכב יש לכם כל פעם שאתם מחליפים? השתמשו בחתימה, בבקשה.
  8. ש: אני מעוניין לראות תמונות בגודלן המקורי ללא צורך ללחוץ על הכותרת שמעל, הצילו!
    ת: ניתן לבחור את סף הגודל שלפיו יוקטנו תמונות על ידי כניסה לאפשרויות בלוח הבקרה. הדרך הקצרה להגיע לשם:
    קישורים מהירים -> ערוך אפשרויות
  9. ש: מדוע אינני מסוגל לערוך הודעה שפרסמתי?
    ת: ניתן לערוך הודעות שכתבתם עד חצי שעה מרגע הפרסום. כותרת של שרשור חדש (אם אתם פותחי השרשור) ניתן לערוך עד 15 דקות מרגע הפרסום.
  10. ש: אני לא מצליח לפרסם תמונות בגלריה. הושיעו!
    ת: חברי פורום חדשים לא מקבלים גישה להעלאת תמונות לגלריה. הגישה מוענקת אוטומטית לאחר תקופה מסוימת של מספר חודשים.
  11. ש: נתקלתי בבעיה שלא מופיעה ברשימה, מה לעשות?
    ת: ראשית כל, נסו לנקות קוקיס ו-Cache (הוראות ל-IE6, הוראות ל-IE7, הוראות ניקוי לדפדפנים שונים תמצאו כאן
    ). אם הבעיה לא נפתרה, פרסמו שרשור חדש בפורום תמיכה טכנית, כולל פרטים מלאים על הבעיה. מה הודעת השגיאה המדויקת, מה ניסית לעשות לפני שקיבלת אותה (כולל פירוט מלא), screenshot אם יש וכל דבר אחר רלוונטי.
    לא נטרח לעזור למי שלא מסוגל לטרוח ולתאר באופן ברור את הבעיה שבה הוא נתקל ("לא עובד לי הצ'יקמוקון של ההודעה הצילו!!!!!111")