סיטרואן, יצרנית הרכבים הידועים בנוחות ובקדמה שלהם, נוסדה בשנת 1913 ע"י אנדרה סיטרואן ועסקה בתחילה בייצור גלגלי שיניים תחת פטנט יחודי, שהפך בשנים הבאות לסמל החברה כפי שהוא נראה היום. כלי הרכב הראשון של החברה נקרא 'מודל A' והיה הראשון באירופה שנוצר בתהליך של פס ייצור. בשנת 1934 רכשה 'מישלין' הצרפתית את סיטרואן, ועל דגם ה"טראקסיון אוואנט" הציגה לראשונה את הצמיגים הרדיאליים שלה. שני דגמים של סיטרואן שזכו להצלחה מסחררת היו הדה-שבו (2CV) שנמכרה במשך ארבעה עשורים ובזמן השיא משך ההמתנה למכונית היה שש שנים (!) ודגם ה-DS, שכבר במהלך תערוכת פריז בה הוצגה נרשמו 12,000 הזמנות לדגם. בשנת 1968 רכשה את מזראטי ובעזרתה תכננה וייצרה את ה-SM – מכונית ספורט ייחודית שהקדימה את זמנה בעשרות שנים, אשר נחשבת מתקדמת גם היום. בשנת 1983 נפתרה ממזארטי, ושנה לאחר מכן החלה בשיתוף פעולה עם פיג'ו, שממשיך עד היום, ונקרא PSA. דגמי סיטרואן ידועים בעיצוב בולט, נוחות יוצאת דופן וחדשנות טכנולוגית.

מחירון סיטרואן
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של סיטרואן

סיטרואן C5 איירקרוס בנהיגה ראשונה - כוכב נולד

סיטרואן C5 איירקרוס נוחת בישראל ולקחנו את גרסאות הבנזין והדיזל שלו לנסיעת מבחן. האם זה תאום חסר ייחוד של ה-3008 או מוצר עם אופי עצמאי מאחד היצרנים הכי ייחודיים על הפלנטה?

סיטרואן קקטוס המחודש בישראל

פחות ייחוד, יותר טכנולוגיה ובטיחות, והבטחה לתחושת השטיח המעופף האגדית. סיטרואן קקטוס המחודש נוחת בישראל במחיר שיתחיל ב-110,000 ₪

סיטרואן ברלינגו החדש בישראל

הדור השלישי של סיטרואן ברלינגו מגיע לישראל בגרסאות נוספות, והפעם מכוון לקהל הרחב, יחסית. המחיר: החל מ-144,000 ₪

סיטרואן קקטוס במבחן - נוחות מהי

סיטרואן קקטוס המחודש רוצה לתת לכם גם את הקסם העיצובי של קודמו, וגם נוחות שטרם נראתה כמוה? האם הוא מצליח בשני התחומים או נופל בין לבין?

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם

dddd