סיאט, ששמה הוא ראשי תיבות בלועזית שפירושם: "חברה ספרדית לייצור מכוניות נוסעים", נוסדה בשנת 1950 ע"י נשיא ספרד דאז פרנסיסקו פרנקו במטרה לייצר מכוניות לתושבי ספרד. לאחר נפילת המשטר והפיכת השלטון לדמוקרטי, נדרשה סיאט למצוא גב כלכלי מוצק אחר. הייתה זו פיאט שנמצאה מתאימה והחברה הספרדית אחלה לשווק את דגמי פיאט תחת רישיון. בשנת 1982 חתמה סיאט על הסכם עם פולקסוואגן, המאפשר לשתיים שיתוף פעולה טכנולוגי ושיווקי. תוצאותיו הראשונות של שיתוף פעולה זה היו דגמי האיביזה והטולדו. עד סוף שנות ה-80 השלימה פולקסוואגן את השתלטותה על סיאט, והחלה לשווק את דגמי היצרן הספרדי לצעירים, תוך שהיא יוצרת להם תדמית של רכבים ספורטיביים, צעירים וחדשניים בעלי עיצוב אופנתי. בכדי להשתפר בתחום זה, פרצה סיאט לתחום המרוצים בסערה, כשהיא קוטפת תארים בליגות השונות כבר בשנים הראשונות, בזמן שהיא עוקפת יצרנים ותיקים כמו ב.מ.וו ואלפא-רומיאו.

מחירון סיאט
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של סיאט

סיאט טראקו - נהיגה ראשונה

סיאט טראקו מגיח לאוויר העולם ונסענו לפגוש אותו ולנהוג בו לראשונה. האם הוא שומר על ערכי המותג, או מנסה לכבוש טריטוריות חדשות?

מהיום קונים סיאט איביזה גם דרך האינטרנט

סיאט ישראל מתחילה בשיווק גרסה חדשה של האיביזה, באינטרנט בלבד

סיאט לאון קופרה חוזרת

אחרי הפסקה קצרה בשיווק, סיאט ישראל מחזירה את הלאון קופרה אחרי מקצה שיפורים מכאני ובטיחותי, והפעם גם עם חבילות תוספות. החל מ-231,000 ₪

סיאט איביזה (איבו, 1.5 ידנית) - מבחן דרך - זו את

גרסת ה-1.5 ליטר הידנית של סיאט איביזה היא או השילוב המושלם בין ספורטיבית ל"סתם" מכונית, או ההיפך המוחלט

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם

dddd