יצרן הרכב מרצדס, כפי שאנו מכירים אותו היום, הוקם כשותפות של שתי חברות: "דיימלר-מרצדס" וחברת "בנץ". ההסכם נחתם בשנת 1926, אך קדמו לו המצאות רבות מבית שני היצרנים, ביניהם מה שנחשב למכונית הראשונה בעולם – התלת אופן הממונע, פרי מוחו של קרל בנץ, אותו הציג בשנת 1886. סמל החברה מורכב משלושה חצים לשלושה כיוונים – לאוויר, לים וליבשה. מקור השם 'מרצדס' בבתו של יהודי אוסטרי, בעלים של קבוצת המרוצים, שביקש להזמין כמות גדולה מרכבי החברה בתנאי שיקראו להם על שמה – מרצדס. לאורך השנים צברה החברה מוניטין של מכוניות אמינות ואיכותיות המצוידות במיטב הטכנולוגיה באותה תקופה. זו גם הסיבה שמספר רב של בכירים בשלטון הגרמני בחרו בתוצרתה, ביניהם גם הקאנצלר הנאצי אדולף היטלר. כלמוביל, יבואן מרצדס, משווק בישראל את כל הדגמים מתוצרת החברה, ומתחייב להביא כל דגם באשר ימצא לו קונה.

מחירון מרצדס
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של מרצדס

מרצדס EQC במבחן – האם זה האחד?

מרצדס EQC הוא הניסיון הראשון של מרצדס לייצר מכונית חשמלית "אמיתית". עם טווח מוצהר של מעל 400 ק"מ וביצועים לא מהעולם, האם אנחנו סוף סוף בעולם בו רכב חשמלי הוא קניה הגיונית?

מרצדס EQC הגיע סוף סוף לישראל

אחרי חודשים ארוכים של תמונות בהן הרכב זוהה בישראל, ויותר משנתיים לאחר שנחשף במלואו. שלכם תמורת החל מ-500,000 ₪

תצוגת עיוורון: מרצדס חושפת "היפר מסך"

בסוף השבוע חשפה מרצדס את ה"היפר-מסך" שיותקן ב-EQS שתגיע לישראל כבר השנה. אביזר אולטרה-מתקדם ומתוחכם, שבלי להתכוון הוכיח לנו שוב כמה רחוק מאחור נמצא שוק הרכב בכל הנוגע לבידור ופרסונליזציה ואיך הקונספט של שליטה ברכב מתחיל להתפרק

מרצדס GLB במבחן – אל תקראו את זה

מרצדס GLB רוצה לאפשר לכם יוקרה ושבעה מושבים, ומאידך לא להכריח אתכם לקנות את הרכב הכי גדול ואחד היקרים של היצרנית. האם הוא מצליח, והאם זה בכלל משנה?

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם

dddd