יצרן הרכב מרצדס, כפי שאנו מכירים אותו היום, הוקם כשותפות של שתי חברות: "דיימלר-מרצדס" וחברת "בנץ". ההסכם נחתם בשנת 1926, אך קדמו לו המצאות רבות מבית שני היצרנים, ביניהם מה שנחשב למכונית הראשונה בעולם – התלת אופן הממונע, פרי מוחו של קרל בנץ, אותו הציג בשנת 1886. סמל החברה מורכב משלושה חצים לשלושה כיוונים – לאוויר, לים וליבשה. מקור השם 'מרצדס' בבתו של יהודי אוסטרי, בעלים של קבוצת המרוצים, שביקש להזמין כמות גדולה מרכבי החברה בתנאי שיקראו להם על שמה – מרצדס. לאורך השנים צברה החברה מוניטין של מכוניות אמינות ואיכותיות המצוידות במיטב הטכנולוגיה באותה תקופה. זו גם הסיבה שמספר רב של בכירים בשלטון הגרמני בחרו בתוצרתה, ביניהם גם הקאנצלר הנאצי אדולף היטלר. כלמוביל, יבואן מרצדס, משווק בישראל את כל הדגמים מתוצרת החברה, ומתחייב להביא כל דגם באשר ימצא לו קונה.

מחירון מרצדס
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של מרצדס

מרצדס C63s AMG - מבחן דרך - C השיאים

מרצדס C63s AMG היא הכי. הכי ביצועים, אחיזה, אבזור. יצאנו לבדוק את הקצה, המקסימום, השיא של ה-C קלאס.

מרצדס A45 - מבחן דרך - הצגה

קרוב ל-400 סוסים, פלוס מרכב של קצת יותר מ-400 ס"מ, פלוס קצת פחות מ-400 אלף ₪, שווה טיפה מעל 400 מילישניות לשלילה. מרצדס A45 במבחן. בזק.

מרצדס E קלאס הייבריד - מבחן דרך - שובו של ה-E

מרצדס ישראל קפצו ראש לנישת הפלאג אין הייבריד, הפעם לקחנו את ה-E קלאס המחושמלת למבחן וגילינו מכונית עגלגלה ועגולה

מרצדס E קלאס - מבחן דרך - תצוגת תכלית

מרצדס E קלאס החדשה היא תצוגת תכלית של טכונולוגיה ואוטונומיה, לקחנו למבחן את ה-E400 לבדוק האם היא יותר מרצדס או יותר או יותר טכנולוגיה, והאם בכלל צריך לבחור

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם