לנד-רובר, יצרנית רכבי השטח הבריטית הגדולה והוותיקה, שניה רק לג'יפ האמריקאית, הוקמה בשנת 1948 ע"י מוריס וילקס, המעצב הראשי של חברת רובר כחלק מחטיבה זו. מספרים כי וילקס קיבל השראה מהג'יפ האמריקאי, בעת נסע בו בחוותו שבוויילס. דגמי הלנד-רובר הראשונים נבנו מסגסוגת אלומיניום ומגנזיום, שהייתה קלה ועמידה. ההחלטה להשתמש באלומיניום נבעה ממחסור בפלדה ושפע אלומיניום שנותר ממטוסים לאחר מלחמת העולם השנייה. עמידותה של המתכת לקורוזיה וחלודה הקנתה ללנד-רובר את המוניטין כרכב חזק ועמיד אשר שורד בכל תנאי השטח הקשים. הלנד-רוברים הראשונים נצבעו בצבעי ירוק בהיר בעקבות עודפי צבע לתאי טייס שנותרו לצבא הבריטי. במהלך השנים החליפה לנד רובר בעלויות רבות, ביניהן: בריטיש ליילנד, בריטיש אירוספייס, ב.מ.וו ופורד, עד אשר בשנת 2008 נרכשה ע"י יצרנית הרכבים ההודית, טאטא. בשנים האחרונות התמקדה החברה בשיווק דגמי יוקרה וזנחה במעט את רכב השטח הקשוח המסורתי (דיפנדר). עם זאת, מקפידה החברה שכל רכבי שטח מתוצרתה, גם המפנקים שביניהם, יהיו מסוגלים להתמודד עם תנאי שטח קיצוניים. דגמי החברה המשווקים בישראל כיום: רכבי הכביש שטח – הפרילנדר והאיווק האופנתי, ורכבי השטח הקשוחים: הדיסקברי והריינג'רובר, המשווק גם בגרסאת הספורט החזקה.

מחירון לנדרובר
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של לנדרובר

ריינג' רובר SVR מהיר יותר מפרארי 458

גרסת ה-SVR של הריינג' רובר ספורט צלחה את 99 הפניות של דרך טיאנמן בסין מהר יותר מפרארי 458

לנדרובר דיסקברי 5 - מבחן דרך - אמונה

הדור החמישי של לנדרובר דיסקברי רוצה להיות עוד יותר יוקרתי, אבל לא לוותר בכלל על יכולות השטח. יואב יצא למדבריות, העלה זכרונות, וחזר עם מסקנה מעניינת דווקא על הגדה השניה של האגם

לחשוב בתוך הקופסה – לנדרובר דיפנדר חוזר!

לנדרובר דיפנדר החדש קרוב מתמיד ויהיה רחוק מאי פעם. יגיע ב-2020, ינטוש את העיצוב המוכר ויעבור למרכב אחוד

ריינג' רובר וולאר - מבחן דרך - ציפיות זה לכריות

ריינג' רובר וולאר הוא דגם חדש לחלוטין שנכנס למלא את הפער שבין האיווק לריינג' ספורט, אז מה הוא יותר - איווק משודרג, או 'ספורט' מודרני יותר?

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם