יצרנית הרכב וולוו נוסדה בשנת 1927 כחברת בת של יצרנית המיסבים SKF. השם וולוו, שפירושו בלטינית הוא "אני מתגלגל", היה אמור לשמש סדרת מיסבים חדשה שפיתחה SKF אך בסופו של דבר שימש את הרכב הראשון שבנתה החברה - וולוו OV 4. עד לסיום מלחמת העולם השנייה היא הייתה חברה קטנה יחסית שמכרה רכבים בעיקר בשוודיה. רק לאחר המלחמה הרחיבה וולוו את פעילותה באירופה, חנכה מפעלי ייצור חדשים והציגה דגמים חדשים שהפכו בחלקם לרבי מכר. וולוו הפכה להיות אחת מקבוצות הרכב הגדולות באירופה, כשהיא מייצרת בנוסף למכוניות גם משאיות, אוטובוסים, מנועים לסירות ואף חלקי מטוסים. בסוף שנת 1999 קנתה פורד את קבוצת וולוו ושיתוף הפעולה בין שתי היצרניות הוליד דגמים חדשים רבים כמו ה-XC60 או ה-S80. אולם שיתוף הפעולה הזה לא החזיק מעמד זמן רב, כיוון שפורד נקלעה לקשיים כלכליים בשנת 2008 ונאלצה למכור את האחזקה בוולוו ליצרנית הרכב הסינית ג'ילי. מאז הקמתה השקיעה וולוו מאמצים רבים בתחום הבטיחות וכמה ממערכות הבטיחות החשובות והמוכרות ביותר הוצגו לראשונה ברכבים של וולוו - חגורות הבטיחות המודרניות, כריות האוויר הצידיות ובקרת השיוט האקטיבית הוצגו כולם לראשונה ברכבים של וולוו.

מחירון וולוו
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של וולוו

וולוו מרחיבה היצע: XC40 פלאג-אין ו-V60

וולוו ישראל משיקה את גרסת הפלאג-אין של ה-CX40 וגם את ה-V60 בגרסת T8 רגילה ומוגבהת

וולוו S60 בישראל - בלי גרסאות כניסה

גדולה, מאובזרת, ומרווחת יותר. עם שני מנועים ואף לא גרסה אחת שאפשר לכנות "בסיסית"

וולוו V60 T8 במבחן – כמעט מושלמת

וולוו V60 משלבת מנוע יחידת הנעה היברידית נטענת, המון כוח, תא מטען עצום, תא נוסעים יוקרתי, רשימת אבזור בטיחות ארוכה, ומחיר תחרותי. אז מה חסר לה כדי להיות מושלמת ולמה היא לא תהיה רבת מכר?

וולוו XC60 מקבל גרסת T4 מוזלת

כחלק מההכנות להעלאת המס על מכוניות פלאג-אין וולוו משיקה גרסת T4 מומנטום מוזלת שתהווה מעתה את גרסת הכניסה ותעלה 298,000 ₪

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם

dddd