אופל היא חברה גרמנית ותיקה שהחל את דרכה בשנת 1862 כיצרנית של מכונות תפירה. בשנת 1899 החלה אופל לייצר כלי רכב, כשבנו של מייסד החברה נכנס לשותפות עם מסגר מקומי. השותפות של השניים לא הצליחה וב-1906 החלה אופל לשתף פעולה עם יצרן הרכב הצרפתי דורק. במהלך שנות ה-20 של המאה הקודמת הפכה אופל לאחת מיצרניות הרכב הגדולות והמובילות בגרמניה ומכרה עשרות אלפי מכוניות בשנה. ב-1929 החליטה יצרנית הרכב האמריקאית ג'נרל מוטורס לרכוש כ-80 אחוזים ממניות החברה ושיתוף הפעולה בין שתי היצרניות, שנמשך עד היום, החל. במהלך מלחמת העולם השנייה הוחרמה אופל על ידי הממשלה הנאצית וייצור הרכבים שלה הופסק. אופל עברה לייצר משאיות, טנקים ומטוסים בעבור הצבא הגרמני. רק ב-1947 חזרה החברה לבנות מכוניות נוסעים, תחילה של דגמים ישנים מהתקופה שקדמה למלחמה ורק בתחילת שנות ה-50 החלה להציג דגמים חדשים. כיום אופל היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות באירופה, עם כ-11 מפעלי ייצור ולמעלה מ-1.2 מיליון כלי רכב שנמכרים בכל שנה. שיתוף הפעולה של אופל עם ג'נרל מוטורס נמשך עד לשנת 2017, כשאופל היתה אחראית לפיתוח חלק מהפלטפורמות ששימשו את רכבי שברולט וביואיק. בשנת 2017 נמכרה אופל לידי קונצרן פיג'ו-סיטרואן (PSA) ומאז ישנו שיתוף פלטפומות בין השתיים.

מחירון אופל
חדשה ויד שניה
התייעצו איתנו בחינם לגבי מחירים ומבצעים לרכבים חדשים ומשומשים
או 0538095000

דגמים משומשים של אופל

אופל חותכת את מחירי הגרנדלנד

אופל מודיעה על שינויי במחירון של דגמי הגרנדלנד עם הנחות של 10-13 אלף שקלים

אופל קורסה החדשה בישראל – רנסנס?

היבואנית החדשה של אופל משיקה את הדור החדש של הקורסה עם רשימת אבזור מרשימה ותג מחיר יומרני

אופל גרנדלנד מקבל שתי גרסאות PHEV

לובינסקי משיקה בישראל שתי גרסאות פלאג-אין הייבריד של אופל גרנדלנד, אחת עם הנעה קדמית ב-205 אלף שקלים, אחת עם הנעה כפולה ב-230 אלף שקל, ושתיהן ברמת הגימור הגבוהה ביותר של היצרן

אופל קורסה - מיני מבחן

אופל קורסה החדשה אמנם לא מביסה את כל המתחרות שלה, אך היא מציגה קפיצת מדרגה עצומה ביחס לקודמתה ומתברגת במקום מאוד גבוה. יוליאן יצא לפגוש אותה במיני-מבחן.

close1 מבצע

close1
תודה על פניתך

נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם

dddd