מוסך שברולט בירושלים

מוסך שברולט בירושלים (3) מוסך שברולט בבית שמש והסביבה (1) מוסך שברולט במודיעין והסביבה (1)


רשימת עסקים
מציג 1-5 מתוך 5 תוצאות.
6 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך הצומת בית שמש והסביבה יגאל אלון 24 |

מוסך הצומת הממוקם בבית שמש נוסד לפני כ-35 שנים על ידי יוסי ואבי ניסן ולפני מספר שנים הצטרפו לעסק דור ההמשך אדם ואריק. המוסך עובד בהסדר עם חברות הביטוח המובילות ועושה שימוש בציוד המתקדם ביותר בכדי להעניק ללקוח את השירות המקצועי והאמין ביותר.

4 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך לב גן ירושלים בית הדפוס 29 |

מוסך לב גן מקבוצת Bosch Car Service ממוקם בירושלים ומתמחה בכל דגמי הרכב היפנים והקוריאנים. לאחרונה, פתח המוסך את שעריו לכל דגמי הרכב היפנים והקוריאנים. הצוות המקצועי של מוסך לב גן העובר הכשרות מקצועיות מעניק לכל לקוח ליווי ויחס אישי.

2 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך עוצמה מודיעין והסביבה המכונאי 7 |

מוסך עוצמה הוקם בשנת 1998 כמוסך המורשה הראשון בעיר מודיעין . המוסך הינו מורשה UMI הנותן מענה מקצועי מהמדרגה הראשונה למגוון רחב של שירותים לרכב על ידי צוות אמין ומנוסה. בנוסף במקום מכון גירים, מכון פרונטים וצמיגיה לכל סוגי הרכב.

2 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך גדעון לוי ירושלים הרכב 1 |

מוסך גדעון לוי בירושלים נוסד בשנת 1967 ע"י גדעון לוי כמוסך שירות של כלל סוגי הרכבים ומוסך הסדר של מספר חברות. במוסך מתמחים ברכבי דייהטסו ודייהו ומעניקים שירות מקצועי וסבלני ברמה הגבוהה ביותר.

0 חוות דעת
הוסף חוות דעת
סיגמא מוטורס ירושלים התעשייה 1 |

מרכז שירות ואולם תצוגה האזורי של שברולט, ביואיק, איסוזו באזור ירושלים. תחת קורת גג מקבלים הלקוחות את כל השירותים לרכב חדש ומשומש כולל מוסך מתקדם, מחלקת פחחות וצבע ידידותית לסביבה, דיאגנוסטיקה, חשמל ומחלקת טרייד אין.

dddd