מוסך מאזדה בירושלים והסביבה

מוסך מאזדה בירושלים (4) מוסך מאזדה בבית שמש והסביבה (1)


רשימת עסקים
מציג 1-5 מתוך 5 תוצאות.
10 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך עצמון ירושלים התעשייה 5 | 053-8094416

מוסך עצמון הינו מוסך מומחה מאזדה ופורד הממוקם בירושלים. מנהל המוסך, אבישי עצמון, בעל 40 שנות ותק, ניהל בעברו את המוסכים המרכזיים של פורד, רנו ואלפא רומאו. צוות מקצועי, מיכשור מתקדם וליווי אישי של הלקוח מציבים את מוסך עצמון ברמת השירות הגבוהה ביותר.

6 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך הצומת בית שמש והסביבה יגאל אלון 24 |

מוסך הצומת הממוקם בבית שמש נוסד לפני כ-35 שנים על ידי יוסי ואבי ניסן ולפני מספר שנים הצטרפו לעסק דור ההמשך אדם ואריק. המוסך עובד בהסדר עם חברות הביטוח המובילות ועושה שימוש בציוד המתקדם ביותר בכדי להעניק ללקוח את השירות המקצועי והאמין ביותר.

4 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך לב גן ירושלים בית הדפוס 29 |

מוסך לב גן מקבוצת Bosch Car Service ממוקם בירושלים ומתמחה בכל דגמי הרכב היפנים והקוריאנים. לאחרונה, פתח המוסך את שעריו לכל דגמי הרכב היפנים והקוריאנים. הצוות המקצועי של מוסך לב גן העובר הכשרות מקצועיות מעניק לכל לקוח ליווי ויחס אישי.

2 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך גדעון לוי ירושלים הרכב 1 |

מוסך גדעון לוי בירושלים נוסד בשנת 1967 ע"י גדעון לוי כמוסך שירות של כלל סוגי הרכבים ומוסך הסדר של מספר חברות. במוסך מתמחים ברכבי דייהטסו ודייהו ומעניקים שירות מקצועי וסבלני ברמה הגבוהה ביותר.

0 חוות דעת
הוסף חוות דעת
אוטו חן - מרכז שרות לרכב ירושלים מפעלות 13 |

אוטו חן הינה חברה בעלת ותק וניסיון רב עם יותר מ-40 שנות ניסיון. לאוטו חן מיקום נגיש ונוח, בו שרות מעולה ואישי. במרכז השרות, נהנים לקוחות פרטיים ועסקיים מכל סוגי הטיפולים במקום אחד: אבחון תקלות (דיאגנוסטיקה), מכונאות, מחסן חלפים, פחחות וצבע, טיפולים תקופתיים, הכנה לטסה והעברת טסט, שימוש בחלפים מקוריים, איסוף רכבים לטיפול והחזרתם על ידי נהגים של מרכז הזרות ושרותי הסעות ללקוחות ממרכז השירות ואליו

dddd