מוסך רייכמן טויוטה 053-8094436

פרטי התקשרות

איך מגיעים?

logo
  • 3 מדרגים
  • 67% יחזרו למוסך רייכמן טויוטה
מורשה יבואן

התמחויות כלליות: מכירת רכב חדש; טרייד אין; מכונאות רכב; דיאגנוסטיקה; פחחות וצבע; חשמל רכב; מיזוג אוויר; טיפולים תקופתיים; הכנת רכב לטסט; העברת רכב טסט; מכון רישוי;

התמחויות ביצרנים: טויוטה

תאור העסק:עודד רייכמן בע"מ - סוכנות מכירות ומוסך מורשה טויוטה. מנוהלת ע"י משפחת רייכמן מזה 3 דורות, תוך שימת דגש על איכות השירות, מקצועיות ואמינות. כלל השירותים לטויוטה שלך במקום אחד.

אודות מוסך רייכמן טויוטה

 

מרכז השירות ממוקם מול קניון איילון ברמת גן במבנה רחב ידיים בעל 4 קומות וכולל את כל השירותים לרכב: סוכנות מכירת רכב חדש, מוסך מורשה טויוטה, מחלקת התקנת אביזרים, מחסן חלפים ומכון רישוי שנתי.

 

צוות המוסך מכיל מכונאים ואנשי מקצוע אשר הוכשרו בידי טויוטה יפן וטויוטה ישראל לטיפול ברכבי היצרן. עובדי המוסך עוברים הסמכות והשלמות מדי כמה חודשים במטרה לעמוד בדרישות הגבוהות ביותר שמציבה טויוטה.

 

מרכז שירות ומכירה רייכמן מכיל את כל השירותים לרכב במקום אחד – חוסך כסף, טרדה וזמן.

 

מחלקות מרכז השירות:

מחלקת מכונאות

מחלקה מקצועית המבצעת טיפולים רק ע"י עובדים מוסמכים אשר עברו את ההכשרות הנדרשות על פי היצרן ובעלי תעודות מקצוע ממשרד התחבורה. הטיפולים מבוצעים בהתאמה להוראות ודרישות היצרן ובחלפים מקוריים בלבד.

 

מחלקת חשמל מיזוג ודיאגנוסטיקה

מחלקה מקצועית מהמובילות בענף הרכב, המצויידת בכלל הספרות הטכנית, מחשבי ומכשירי האבחון, מכונות חדישות להחלפת גז למזגן ואף מכשיר לשכפול מפתחות לרכבך.

 

מחלקת פחחות וצבע

מחלקת הפחחות ברייכמן הינה מהמתקדמות בענף. לסוכנות הסדרים עם חברות הביטוח הגדולות במשק וביניהם: הראל, מגדל, מנורה, כלל, AIG ,ביטוח ישיר והפניקס.

 

מחלקת התקנות

האבזור המותקן כיום ברכבים כגון מערכות איתור, מולטימדיה, מרימים וכו' דורש להתחבר למערכות החשמל שברכב. חשוב לבצע התקנות אלו אצל מומחה אשר מכיר את מערכת החשמל בטויוטה.

 

מכון רישוי

בתוך מרכז השירות ישנו מכון רישוי ובחינה למבחן רישוי שנתי.

 

סוכנות ביטוח

במרכז שירות רייכמן תמצאו סוכנות ביטוח במחירים הכי טובים לטויוטה שלכם.

 

שירותים נוספים

מכון לכיוון פרונט, אביזרים לרכב, איסוף הרכב מבית הלקוח והחזרתו נקי ומסודר.

 

חוות-דעת אמיתיות על מוסך רייכמן טויוטה (3)

כתוב חוות דעת
מציג 1-3 מתוך 3 תוצאות.

מוסך רייכמן טויוטה

אנונימי   סקירה באתר 07-11-2016

האם יחזור למוסך רייכמן טויוטה:

שביעות רצון כללית:

הכנסתי את הרכב לטיפול ..לא מספיק שהמחיר הגיע ל 7500 ש"ח!!! היחס היה מתנשא וקר , לא הסכימו להסיע...אפילו מונית לא הסכמו להזמין מיוזמתם...כמובן שהזמנים שהובטחו גן לא היו נכונים....בצעקות במוסך התברר שיש שם עוד מספר אנשים המסכימים איתי..אבל פחדו להגיב

מוסך רייכמן טויוטה

אנונימי   סקירה באתר 05-01-2015

האם יחזור למוסך רייכמן טויוטה:

שביעות רצון כללית:

מוסך רייכמן מוסך מעולה ומכל הבחינות. באתי לרייכמן בגלל הטויוטה וזה היה לפני לא מעט זמן. משהו כמו 15 שנה לערך. אני אמשיך לנסוע בטויוטה הודות למוסך רייכמן. מוסך מומלץ ביותר ותודה שם לכולם

מוסך רייכמן טויוטה

מיה ס.   סקירה באתר 07-01-2014

האם יחזור למוסך רייכמן טויוטה:

שביעות רצון כללית:

המקום נראה כמו מוסך היי טק. נקי, מסודר ברמה גבוה מאוד. היחס היה ענייני ומהיר. בסוף התיקון נפל על האחריות. באותה הזדמנות לקחתי הצעת מחיר לטיפול קרוב. ההצעה הייתה קצת יקרה אך גבי מנהל המוסך הבטיח לי הנחה קטנה. אני בהחלט הולכת לעשות שם גם את הטיפול בחודש הבא. ממליצה בחום מוסך כמו שמוסך אמור להיות.

dddd