מונדיאל טסט 053-8094172

פרטי התקשרות

logo
logo
  • 1 מדרגים
  • 0% יחזרו למונדיאל טסט

התמחויות כלליות: בדיקות רכב ממוחשבות; בדיקות לפני קנייה; בדיקת רכב לאחר תאונה;

תאור העסק:מכון מונדיאל טסט מכון לבדיקות רכב ממוחשבות בבאר שבע, הנו מכון וותיק ומקצועי בבעלותו ובניהולו של דוד ברזילי, בוחן רכב, שמאי רכב והנדסאי מדופלם. המכון מורשה מטעם משרד התחבורה לביצוע בדיקות רכב אחרי תאונה ולרכבים שהורדו מהכביש.

אודות מונדיאל טסט

 

מכון מונדיאל טסט בע"מ הוקם בשנת 1986 ומנוהל על ידי דוד ברזילי – בוחן והנדסאי מדופלם, בעל שם ארצי, שמשמש גם כמרצה בקורסים להנדסאי רכב ולמנהלי מוסכים מטעם משרד התחבורה. דוד ברזילי משמש גם ככתב לענייני רכב בירחון "מוסכים" הארצי.

ציוד טכנולוגי מתקדם חיוני לעריכת בדיקה מקיפה ומשקפת לרכב. במכון מונדיאל טסט נעשה שימוש בכל סוגי הסקנרים, לכל סוגי כלי הרכב, לצורך ביצוע אבחון איכותי. עם לקוחות המכון נמנים בעלי כלי רכב פרטיים, חברות ביטוח וחברות אחרות. הצוות מקפיד להמשיך ולהתעדכן ללא הרף בחידושים הטכנולוגיים, במטרה לשמור על רמת המקצוענות הגבוהה ביותר.

ברזילי הוא גם שמאי רכב, לכן כל לקוח יכול לקבל גם אינפורמציה וסמכת על שווי רכבו, לפיה ממצאים שנמצאו בבדיקה של המכונית שהוא עומד לרכוש.

מונדיאל טסט הנו מורשה מטעם משרד התחבורה לביצוע בדיקות רכב אחרי תאונה לפי תקנה 309, וגם בדיקות לפי תקנה 308 לרכבים שהורדו מהכביש.

כל הבדיקות מתבצעות במחשבים חדישים ומדויקים מהמתקדמים ביותר בענף הרכב, מתוצרתCAR-O-LINERו- HUNTER עלי די הנדסאי רכב מדופלמים.

מכון מונדיאל הנו המכון היחיד באזור הדרום המוסמך לבצע בדיקות על פי תקנות 308 ו 309 למשאיות ואוטובוסים 

התמחויות המכון:

    •    ביצוע בדיקות רכב ממוחשבות לפני קנייה

    •    אבחון איכות מערכות הרכב (דיאגנוסטיקה)

    •    בדיקת רכב אחרי התאונה (עפ"י תקנה 309 של משרד התחבורה)

    •    ביצוע בדיקות רכב לפני תום אחריות היבואן

    •    בדיקות רכב למכוניות שהורדו מהכביש לפי תקנה 308 של משרד התחבורה בפיקוח הטכניון.

    •    תקנה 308 ותקנה 309 לאוטובוסים ומשאיות

 

חוות-דעת אמיתיות על מונדיאל טסט (1)

כתוב חוות דעת
מציג 1-1 מתוך 1 תוצאות.

מונדיאל טסט

אלירן   סקירה באתר 10-02-2014

האם יחזור למונדיאל טסט:

שביעות רצון כללית:

ראיתי המלצה בפורום ובהנתי שהבעלים חבר פורום וותיק. המקום נראה טוב, הבודק היה מקצועי וענה על כל שאלה בסבלנות. חבל שאין קופון לחברי קארספורום.

dddd