מוסך 10 053-8094152

פרטי התקשרות

איך מגיעים?

logo
  • 2 מדרגים
  • 100% יחזרו למוסך 10
מורשה יבואן

התמחויות כלליות: מכונאות רכב; פחחות וצבע; חשמלאות רכב; דיאגנוסטיקה; מיזוג אוויר; הכנה למבחן שנתי;

התמחויות ביצרנים: ביואיק, שברולט, איסוזו

תאור העסק:מוסך 10 (עשר) הוא מוסך מורשה מטעם חברת UMI. דיאגנוסטיקה, פחחות וצבע, חשמלאי, מיזוג אוויר ועוד לכל דגמי הרכבים של שברולט, אופל, ביואיק, קאדילק ואיסוזו!

אודות מוסך 10

מוסך 10 (עשר) - מוסך מורשה שברולט, איסוזו, אופל, קדילאק וביואיק מבית UMI

מוסך 10 (עשר) הוא מוסך מורשה שברולט, איסוזו, אופל, קדילאק וביואיק מבית UMI מזה שנים רבות. המוסך האמין ביותר בשוק, עם לקוחות שהתחילו בגיל צעיר וכיום הם כבר בגילי הזהב, שכיום הם לא רק לקוחותינו, הם החברים שלנו! השרות המוענק הוא בלתי נשכח, משתלם ומהיר, מקצועי שאין שני לו בשוק, במיוחד טיפולים, פחחות וצבע, חשמל ומיזוג אוויר בדגמי הרכב הפופולאריים כמו שברולט ספארק, ביואיק לה קרוס, ביואיק לוצרן, קאדילק SRX, קאדילק CTX במוסך מורשה שברולט מבית UMI!

המוסך מחולק למספר מחלקות לשם תהליך הטיפול ברכבכם, הכולל מכישירם ועמדות טכניות מהטובים בשוק המוסכים במדינת ישראל לרכבים מבית UMI ישראל. מחלקות המרכז: מחלקת דיאגנוסטיקה, מחלקת מכונאות, מחלקת פחחות וצבע לרכב, מחלקת חשמלאות רכב, מחלקת מיזוג אוויר

 

מחלקת הדיאגנוסטיקה

אבחון ואיתור תקלות פשוטות ומורכבות באמצעות מכשור וטכנולוגיה מתקדמת המסופקים על ידי יצרני הרכב, יתר על המידה, אנו תמיד דורשים את המכשירים החדישים ביותר, כך שהלקוחות שלנו יכולו להענות משירות מהיר ואיכותי ביותר מכל שאר המתחרים שלנו! בנוסף לכך, אנו מכשירים את העובדים שלנו ומעבירים להם קורסי הסמכה במידה ויש משהו חדש בענף המוסכים.

בתום תהליך הבדיקה מתבצעת דיאגנוזה ובעקבותיה החלטה על סוג ואופי הטיפול הנדרש. בשלב הבא עובר הרכב למחלקה הרלוונטית לצורך התחלת הטיפול בפועל. מערכת המחשבים של המחלקה מחוברת באופן שוטף למרכז התמיכה הטכני של היצרן ופועלת בהתאם להנחיות הספציפיות המתאימות לכל רכב.

 

מחלקת מכונאות

מחלקת המכונאות הינה מחלקת הדגל של החברה. מבנה המחלקה בנוי ממספר רב של עמדות טיפול כאשר כל אחת מהן  מאובזרת בנפרד בכל הציוד הדרוש והחדשני ביותר בשוק המוסכים. בשל עובדה זו למרכז יש יכולת לטפל במקביל במספר רב של רכב בזמן הקצר ביותר וביעילות שאין שני לה. המחלקה מנוהלת ומאוישת על ידי צוות ותיק ומיומן, המקפיד על מתן מענה הולם לכל כלי רכב במיוחד ברכבים היותר פופולאריים, כגון: שברולט ספארק, ביואיק לה קרוס, ביואיק לוצרן, קאדילק SRX, קאדילק CTX. בהיותו מוסך מורשה UMI המוסך מחויב לשירותי מכונאות ברמה הגבוהה ביותר כולל חלפים מקוריים במחיר מהנמוכים בשוק לשברולט, קאדילק, אופל, ביואיק איסוזו ואחריות של שנים לטיפולים השוטפים והתיקונים במסגרת אחריות היצרן וגם לאחריה. המחלקה עוסקת בין היתר ב:

  • תיקון וטיפולים שוטפים בכלי רכב פרטיים ושטח 4X4
  • תיקון וטיפול באגזוזים, צמיגים רדיאטורים מצברים ועוד
  • התאמות לצילינדרים
  • כיוון פרונט
  • הכנת רכב למבחן שנתי
  • בדיקות קיץ וחורף

 

מחלקת פחחות וצבע לרכב

תיקוני פח מקצועיים על ידי בעלי מקצוע רבי ניסיון אשר יתאימו את הצבעים המקוריים של הרכב במקרים של תאונות ופגיעות צבע. בסיום הטיפול הרכב שלכם יחזור לכביש במראה המקור אחרי שטיפת רכב חיצונית עם חומרי רחיצת רכב מהטובים ביותר הישר מהמוסך המורשה של בית UMI ישראל! מקצועני הפחחות והצבע עוסקים בשרות זה כבר שנים רבות ולהם נסיון עצום. המקצוענים שלנו הם בעלי תעודות יושר, הצתיינות והכשרות רבות מיצרני הרכב המובילים כגון שברולט, קדילאק וביואיק. לכן, אין אין הבדל, בין אם יש לכם רכב מבית שברולת או ביואיק, איסוזו או אופל, פחחות וצבע אצלנו יעניק לרכבכם מראה חדש ונקי!

 

מחלקת חשמלאות רכב

ביצוע כל סוגי העבודות במערכת החשמל על ידי חשמלאים מומחים העושים שימוש בחלפים מקוריים בלבד. כפי שנאמר קודם לכן, המקצוענים שלנו הם מקצוענים עם שנים רבות של נסיון וותק בתחום שלהם, כולל החשמלאים שלנו. הם יבצעו את העבודה שלהם ברכבכם ביעילות ובמקצועיות שאין כמותה, אתם אפילו לא תרגישו, שעבדו על החשמל ברכבכם. כפי שאוזכר קודם לכן, לא משנה עם איזה רכב תגיעו לקבל שרות, בין אם נדרש חשמלאי רכב לאיסוזו, אופל קורסה, אינסיגניה, או ביואיק לוצרן, לה קרוס ואחרים, הרכב שלכם יטופל ויוחזר לכם כחדש!

 

מחלקת מיזוג אוויר

צוות המחלקה צבר ניסיון רב בטיפול בכל סוג של תקלות במערכות המיזוג, לכל סוגי הרכבים החל בתקלות הפשוטות ועד למורכבות ביותר. מדינת ישראל היא מדינה עם אקלים חם משאר המדינות, מה שמצריך להפעיל את מיזוג אוויר ברב ימי השנה. מערכת מיזוג אוויר ברכבי השברולת, יסוזו, ביואיק, אופל ואחרים דורשת טיפול מדי שנה, הן כדי לנקות את המסננים מהאבק שמצתבר (יכול להזיק לבריאותכם), להוסיף גז פרואון במידה והמערכת אינה מקררת די את חלל הרכב. יתר על המידה, קורא ומערכת מיזוג אוויר נהרסת קליל, מה שמצריך השקעה פיננסית וזמן רב במוסכים השונים והלא מורשים. מוסך 10 המורשה של UMI יעניק לכם שרות טוב יותר, משתלם יותר ומהיר יותר גם בנושא הזה!

 

שירותים נוספים של מוסך 10

שירות עד הבית -ניוד הרכב מבית הלקוח והחזרתו (בגוש דן בלבד)

הכנת רכב למבחן שנתי וביצועו

שטיפה חיצונית לכל רכב העובר טיפול במוסך

 

חוות-דעת אמיתיות על מוסך 10 (2)

כתוב חוות דעת
מציג 1-2 מתוך 2 תוצאות.

מוסך 10

אהוד לוי    סקירה באתר 19-04-2013

האם יחזור למוסך 10:

שביעות רצון כללית:

לקוח שלהם כבר 7 שנים הרכבים שטופלו זה קוואליר 2000 קוואליר 2004 וכיום מטופלת באהבה מאליבו 2005 שירות מדהים רמה מקצועית גבוהה ומחיר הוגן

מוסך 10

יאיר נעמני   סקירה באתר 19-01-2013

האם יחזור למוסך 10:

שביעות רצון כללית:

נותנים ללקוח להחליט, המחירים זולים, העבודה מעולה, היחס נהדר, מראים בדיוק מה נעשה ברכב - הלקוח יכול לראות הכול מבלי שיגרשו אותו לחדר המתנה סגור, כלומר האמינות כאן גבוהה מאוד!

dddd