מוסך איתי מוטורס

פרטי התקשרות

איך מגיעים?

logo
  • 3 מדרגים
  • 100% יחזרו למוסך איתי מוטורס

התמחויות כלליות: חלקי חילוף לרכב; שיפוץ מנועים; שיפוץ גירים; מכונאות רכב; דיאגנוסטיקה; ייבוא חלקי חילוף

תאור העסק:איתי מוטורס הינה חברה מהגדולות בישראל, ליבוא ושיווק מנועים גירים וכל חלקי החילוף לרכבים מכל הסוגים והדגמים, והכל מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך. בנוסף החברה מפעילה מוסך מורשה בו ניתן להתקין את החלקים השונים באחריות מלאה.

אודות מוסך איתי מוטורס

מנוע חדש, גיר משומשמ לרכב או כל חלק אחר..

חברת איתי מוטורס,הגדולה בארץ מסוגה ובעלת תו תקן של משרד התחבורה, משמשת כמרכז ליבוא ולשיווק של מנועים וגירים עבור כל סוגי הרכב. החברה  מספקת מגוון רחב ביותר של חלקי חילוף ומוצרים הן חדשים והן משומשים. המקום מציע שירות ייעוץ והכוונה מקצועית הניתן על ידי צוות מומחים המלווה את הלקוח לאורך כל התהליך. בנוסף החברה ערוכה לבצע הזמנות מיוחדות של חלקים מארצות הברית בפרק זמן של 72 שעות.

יתרון גדול של החברה, ממנו נהנים הלקוחות, הוא בשירותי המוסך הקיים במקום. המוסך מבצע את כל עבודות התקנת החלפים השונים ואנשיו מתמחים בשיפוץ מנועי בנזין, דיזל וטורבו דיזל.הלקוחות של איתי מוטורס נהנים בצורה הזאת מאחריות מלאה הן על החלקים, והן על התקנתם. בנוסף, המוסך מעניק שירותי רכב כלליים לכל סוגי הרכב, לרבות בדיקות ממוחשבות לאיתור התקלות השונות.

תחומי הפעילות של איתי מוטורס כוללים בין היתר:
רדיאטורים חדשים, ראשי מנוע גלגלי תנופה תושבות מנוע סטרטרים מדחסי מזגן משאבות הגה חלקי חשמל מחשבי רכב חלקי מנוע פנימיים סעפות פליטה ויניקה אלטרנטורים ועוד

המוסך פועל תחת תקן משרד התחבורה ונותן אחריות מלאה לכל עבודה. לקוחות המוסך נהנים משירות מלא, יעיל ואדיב. צוות המוסך מבצע את כל העבודות במקצועיות ובמיומנות רבה, באמצעות ידע וניסיון עשירים בתחום.

 

בקרו אותנו באתר שלנו

 

חוות-דעת אמיתיות על מוסך איתי מוטורס (3)

כתוב חוות דעת
מציג 1-3 מתוך 3 תוצאות.

מוסך איתי מוטורס

ישראל   סקירה באתר 05-12-2016

האם יחזור למוסך איתי מוטורס:

שביעות רצון כללית:

לאחר חיפוש מנוע מיבוא הגעתי לאיתי מוטורס הראו לי את המנועים לרשותם בחרתי בעזרתם המיקצועית את הטוב ביותר ,נזקקתי לממיר קטליטי הוציאו לי אחד ממנוע אחר ללא תוספת תשלום ,היה בריכבי מערכת גז לכן היה צריך להוציא את סעפת הפליטה מהמנוע הישן ולהעביר אותה למנוע מיבוא כל זאת ללא תוספת תשלום ,מחיר הגון ולא יקר למנוע ועבודה ,הצוות מקצועי ואמין,לאחר יותר מחודש המנוע מיבוא עובד עגול כמו חדש ,אני ממליץ על החלפת מנוע באיתי מוטורס,הביאו לי גם רכב חילופי מיכוון שהעבודה נימשכה יומים (יום שני היה רק בדיקת הרכב)

מוסך איתי מוטורס

שימי   סקירה באתר 18-11-2016

האם יחזור למוסך איתי מוטורס:

שביעות רצון כללית:

החלפתי גיר לפאגרו קינג ויצאתי מרוצה

מוסך איתי מוטורס

בני   סקירה באתר 15-11-2016

האם יחזור למוסך איתי מוטורס:

שביעות רצון כללית:

קיבלתי עבודה מקצועית ומחיר זול לעומת אנשים אחרים

dddd