קולור לוק ישראל תיקון ריפודי עור

פרטי התקשרות

  • תל אביב יפו 0
logo
logo
  • 0 מדרגים
  • 0% יחזרו לקולור לוק ישראל תיקון ריפודי עור

התמחויות כלליות: תיקון והתקנת ריפודי עור; שיקום וצביעת ריפודי עור

תאור העסק:חברת קולור לוק ישראל הינה חברה המספקת שירות בעיקר באזור המרכז והינה נציגה של מותג הגרמני "Lederzentrum'' ויבואנית בלעדית בישראל של מוצריה. ''Lederzentrum GmbH'' הינה חברה המובילה באירופה המתמחה בייצור מוצרי ניקוי, הגנה ותחזוקה של ריפודי עור כמו כן החברה נותנת שרותי שיקום עור ותיקון פגמים מסוגים שונים כולל צביעה ברמה גבוהה ביותר.

אודות קולור לוק ישראל תיקון ריפודי עור

 

חברת "קולור לוק ישראל" הינה חברה המספקת שירות בעיקר באזור המרכז והינה נציגה של מותג הגרמני "Lederzentrum'' ויבואנית בלעדית בישראל של מוצריה. ''Lederzentrum GmbH'' הינה חברה המובילה באירופה המתמחה בייצור מוצרי ניקוי, הגנה ותחזוקה של ריפודי עור כמו כן החברה נותנת שרותי שיקום עור ותיקון פגמים מסוגים שונים כולל צביעה ברמה גבוהה ביותר.

במידה ובריפוד יש סדקים, שריטות, שפשופים, קרעים, חורים - לעתים קרובות מאמינים הלקוחות כי אין להם ברירה אלא להחליף את הריפוד. אבל החלפת ריפוד חדש כרוכה בקשיים רבים והחשוב ביותר הוא שהמוצר מאבד את העור המקורי. בנוסף, החיפוש אחר ריפוד באיכות טובה עם מבנה מתאים (טקסטורה) והצבע הנכון - מייגע.

שנים של ניסיון אפשרו לחברת ''Lederzentrum'' לייצר אוסף של חומרים במיוחד עבור התיקון של העור ובכך הלקוחות שומרים על המקוריות של ריפוד העור ונמנעים מהחלפה יקרה.

חברות כמו BMW, Daimler Chrysler, Volkswagen, McLaren, Lamborghini, Rolls Royce, Ferrari, Long Life Leder, Himolla, Weco, Schillig, Aigner and BREE   משתמשים בחומרים ובשירותים של קולור לוק, וכן ממליצים עליהם ללקוחות אשר יש להם בעיות עם ריפודי העור.

 

השירותים של "קולור לוק ישראל" תיקון ריפודי עור:

- תיקון שפשופים

- תיקון קרעים

- תיקון שריטות

- תיקון סדקים

- ניקוי ריפודי עור

 הניקוי בחברת "קולור לוק ישראל" זה לא רק הסרת לכלוך אלא גם הגנה לטווח ארוך של פני שטח עור מפני קרינת אולטרה סגול. הצוות המקצועי עושה שימוש בחומרים שיצרו במיוחד לעור, החומרים לא  מיבשים את העור, אינם סותמים את הנקבוביות ואינם מזיקים לציפוי המגן המפעל של צבע. במהלך ניקוי פני השטח של העור יוסר לכלוך, שומן של הגוף האנושי, זיעה, חומרים שנמרחו בעבר של ניקוי וטיפול.

- הגנה ריפודי עור

 העור עובר עיבוד עם חומר מגן, שבמשך זמן רב (3-6 חודשים) שומר על תוצאה לאחר טיהור, הוא מכיל UV - מסננים מגן על העור מפני השפעות המזיקות של אור שמש, נוגדי חמצון להשהות את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור. החומר יגן על פני שטח העור משריטות קלות ויאריך את חייו של ריפוד העור.

 

 

חוות-דעת אמיתיות על קולור לוק ישראל תיקון ריפודי עור (0)

כתוב חוות דעת