מרצדס E קלאס קבריולט וקופה החדשות (2013)

מרצדס E קופה

כמה שבועות לאחר שנחשפה מתיחת הפנים של דגמי הסדאן והסטיישן, חושפת מרצדס את דגמי הקופה והקבריולט החדשים של ה-E קלאס.

  • 08-01-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

מתיחת הפנים שעברה מרצדס E קלאס נחשפה לפני שלושה שבועות. במרצדס ביצעו ב-E קלאס מתיחת פנים מאסיבית, ראשונה מאז הושק לפני כשלוש שנים. כעת חושפת מרצדס את מתיחת הפנים שבוצעה לדגמי הקופה והקבריולט הנאים, שזוכים גם הם לעיצוב החזית החדש ומגוון שדרוגים נוספים. שני הדגמים החדשים ייחשפו בתערוכת הרכב של דטרויט, לצד דגמי הסדאן והסטיישן.

מרצדס E קלאס קבריולט

השינוי העיקרי בעיצובה של מרצדס E קלאס החדשה הוא בחזית הרכב. שם התקינה מרצדס פנסי חזית חדשים המורכבים מיחידת תאורה בודדות, בניגוד לדגמים הקודמים בהם פוצלו הפנסים לשתי יחידות תאורה. גם הגריל והפגוש הקדמיים עודכנו וזכו לעיצוב ספורטיבי יותר. שינויים קלים בוצעו גם בעיצובו של החלק האחורי, עם כנפיים אחוריות מנופחות יותר ופגוש אחורי חדש. בתוך תא הנוסעים הותקן גלגל הגה חדש שכולל גם מנופים להעברת הילוכים. כמו כן שודרגה איכות החומרים בתא הנוסעים וזה ישלב כעת גם עץ או אלומיניום.

מבחר המנועים של מרצדס E קלאס קופה וקבריולט מתבסס על זה של גרסאות הסדאן וכולל שישה מנועי בנזין בהספקים שנעים בין 184 ל-408 כוחות סוס. כמו כן יוצעו שלוש גרסאות דיזל בהספקים שנעים בין 170 ל-265 כוחות סוס. כל מנועי הבנזין יעמדו בתקן זיהום האוויר EURO6 וישווקו עם מערכת Start&Stop. תיבת הילוכים אוטומטית עם 7 יחסי העברה תוצע כאופציה בכל הדגמים ומערכת הנעה כפולה תוצע כאופציה בחלק מדגמי הקופה.

מרצדס E קלאס קופה

dddd