תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • בנטלי חושפת את הקבריולט המהירה בעולם

  בנטלי מציגה את הקונטיננטל GT Speed קבריולט. קצת כבדה אבל ממש חזקה ומסתבר שגם ממש מהירה.

  • 02-01-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  קבלו את בנטלי קונטיננטל GT קבריולט בגרסת ה-Speed. השם קצת ארוך והמכונית קצת כבדה (2.5 טון), אבל הביצועים דווקא לא. למעשה, בבנטלי טוענים שמדובר בקבריולט המהירה בעולם ביותר סדרתי. למרות המשקל העצמי הגבוה והממדים המרשימים, מצליח המנוע החזק שמותקן בחזיתה של המכונית הזו להאיץ את המכונית הזאת למהירות מרבית של 325 קמ"ש. מדובר במהירות הגבוהה בכ-10 קמ"ש מהמהירות המרבית של הדגם הקודם.

  לבנטלי GT Speed קבריולט מנוע W12 בנפח 6 ליטרים שמצויד בשני מגדשי טורבו. ההספק מרבי שלו עומד על 625 כוחות סוס והמומנט המרבי שלו הוא 81 קג"מ הזמינים ב-2,000 סל"ד. הוא משודך לתיבת הילוכים אוטומטית מתוצרת ZF עם 8 הילוכים ולמערכת הנעה כפולה. יחד מספקת יחידת ההנעה הזו ביצועים מרשימים. זינוק מעמידה ל-100 קמ"ש ב-4.4 שניות, זינוק מעמידה ל-160 קמ"ש ב-9.7 שניות ומהירות מרבית של 325 קמ"ש.

  בנטלי GT ספיד קבריולט

  העיצוב החיצוני כולל גריל קדמי חדש בצורת רשת, בגימור כרום משולב עם שחור. כמו כן מקבלת הגרסה החדשה מפלטים גדולים מכרום, חישוקי סגסוגת בקוטר 21 אינטש' ומערכת מתלים מונמכת ב-10 מילימטרים.

  בתא הנוסעים תוכלו למצוא מערכת שמע עם זיכרון מובנה בנפח 15 ג'יגה-בייט, מושבי עור מחוממים הכוללים גם מערכת חימום לצוואר. מערכת המיזוג נבדקה בתנאים קיצוניים ומתאימה גם למדינות קרות במיוחד וגם למדבריות של מדינות ערב.

  החשיפה הרשמית של הדגם תערך בעוד כשבועיים, עם פתיחתה של תערוכת הרכב של דטרויט.

  בנטלי GT ספיד קבריולט

  dddd