תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

נחשפו תמונות ראשונות של קורוס GQ3

הצצה ראשונה אל קורוס GQ3, המשפחתית החדשה מתוצרת צ'רי והחברה לישראל שתושק באירופה במהלך 2013.

  • 23-12-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

תמונות ראשונות של קורוס GQ3, המכונית הראשונה של יצרנית הרכב הסינית החדשה, נחשפו במהלך סוף השבוע האחרון. קורוס, מיזם הרכב שהוקם בסוף 2007, נמצא בבעלות משותפת של יצרנית הרכב הסינית צ'רי והחברה לישראל. ה-GQ3 צפויה להיות המכונית הראשונה שישווק היצרן החדש באופן סדיר, תחילה בסין ובהמשך גם באירופה. בהמשך תציג החברה דגמים נוספים. טיזר ראשון של רכב פנאי עירוני קטן בשם HQ3 נחשף גם הוא לראשונה, לקראת חשיפת דגם הקונספט בתערוכת ג'נבה הקרובה.

קורוס GQ3

קורוס GQ3 תיוצר ככל הנראה בסין אך בכל הנוגע לרמת העיצוב, האבזור ורמת הבטיחות היא צפויה לעמוד בכל הפרמטרים של תעשיית הרכב האירופאית. זו תהיה משפחתית קומפקטית, בסגנון פורד פוקוס החדשה ויונדאי i35, שתצויד במנועי טורבו-בנזין מתקדמים ובתיבת הילוכים ידנית ואוטומטית. מידותיה טרם נחשפו, למעט נתון הרוחב שעומד על 184 סנטימטרים. בתא הנוסעים תותקן מערכת מולטימדיה עם מסך מגע וזיהוי מחוות ידיים.

הנתונים הטכניים יפורסמו ככל הנראה רק לקראת השקתו הרשמית של הדגם, בחודש מרץ הקרוב. דגם הקונספט של קורוס HQ3 ייחשף גם הוא במרץ 2013, עם פתיחתה של תערוכת הרכב בג'נבה. השיווק הסדרתי של ה-GQ3 בסין צפוי להתחיל באמצע 2013. לאירופה היא תגיע ככל הנראה רק בתחילת שנת 2014 ואז ככל הנראה נראה אותה מגיעה גם לישראל.

קורוס HQ3