תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פולקסווגן
 • פולקסווגן ג'טה
 • פולקסווגן ג'טה היברידית תגיע גם לאירופה

  פולקסווגן ג'טה

  פולקסווגן תשווק את הגרסה ההיברידית של הג'טה גם בגרמניה החל מאמצע השנה הבאה, אך המחיר יהיה יקר מהמחיר בארה"ב.

  • 08-12-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  כמה ימים לאחר שנחשפה גרסת הייצור הסדרתית של פולקסווגן ג'טה היברידית בתערוכת הרכב של לוס אנג'לס, מכריזה היצרנית על כוונתה לשווק את הדגם גם בשוק הבית. הגרסה ההיברידית של הג'טה יועדה בראש ובראשונה בעבור השוק האמריקאי. כשנחשף אב הטיפוס האחרון של המכונית, בתחילת 2012, הודיעה פולקסווגן כי אין בכוונתה לשווק את הדגם מחוץ לגבולות ארצות הברית. אך כעת, בהודעה לעיתונות שפרסמה היצרנית, מסתבר כי היצרנית כי תשווק את הדגם גם במדינות אירופה, מה שהופך את האפשרות לשיווק שלו בישראל לריאלית הרבה יותר.

  אך אליה וקוץ בה. כשיחל שיווקה באירופה, בחודש מאי 2013, יהיה מחירה של פולקסווגן ג'טה היברידית יקר משמעותית ממחירה בארצות הברית. מחירה ההתחלתי בגרמניה יעמוד על כ-31 אלף אירו (כ-150 אלף ₪), לעומת מחיר של כ-26 אלף דולר (כ-100 אלף ₪) בארצות הברית. בגרמניה תשווק הג'טה ההיברידית ברמת גימור בסיסית (Comfortline) הכוללת חישוקי סגסוגת בעיצוב ייחודי, מערכת שמע בסיסית (RCD510), הגה מצופה עור, בקרת אקלים ומערכת עזר לחנייה.

  בארץ - פולקסווגן ג'טה מול פורד פוקוס החדשה מול יונדאי i35 - מי המשפחתית הטובה ביותר?

  פולקסווגן ג'טה היברידית

  לגרסה ההיברידית של פולקסווגן ג'טה מנוע בנזין מוגדש בנפח 1.4 ליטרים והספק מרבי של 147 כוחות סוס. הוא משודך למנוע חשמלי בהספק מרבי של 27 כוחות סוס ולתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים (DSG) בעלת 7 הילוכים. ההספק המשולב עומד על 170 כוחות סוס וצריכת הדלק הממוצעת על כ-24.3 קילומטרים לליטר. העיצוב החיצוני נותר דומה מאוד לזה של הגרסאות המוכרות לנו, למעט שינויים קלים בעיצוב הגריל והפגוש הקדמיים, חישוקי סגסוגת חדשים וסמל Hybrid על דלת תא המטען.

  פולקסווגן ג'טה היברידית

  dddd