תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מיצובישי
 • מיצובישי לנסר
 • מיצובישי לנסר היא המכונית האמינה ביותר

  מיצובישי לנסר

  ממחקר שפרסמה חברת Warranty Direct הבריטית עולה כי מיצובישי לנסר היא המכונית האמינה ביותר ב-15 השנים האחרונות.

  • 05-12-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  חברת Warranty Direct, שמספקת שירותי אחזקה לרכבים בבריטניה, הכריזה על הדור הקודם של מיצובישי לנסר כרכב האמין ביותר שיוצר ב-15 השנים האחרונות. החברה אוספת נתונים סטטיסטיים על הרכבים אותם היא מבטחת ובעזרת נוסחה (המתחשבת בפרמטרים כמו תדירות התקלות, עלות התיקון, קילומטראז' הרכב וגילו) מעניקה החברה לכל רכב דירוג אמינות. ככל שהדירוג נמוך יותר, כך הסבירות שהרכב יתקלקל נמוכה יותר. החברה אוספת נתונים מאז שנת 1997 ובמהלך השנים דגמה למעלה מ-200 אלף רכבים.

  המכונית האמינה ביותר

  על פי תוצאות המחקר, מיצובישי לנסר מהדור הקודם ("לנסר קלאסיק") היא המכונית האמינה ביותר. דגם זה נמכר בישראל בשנים 2005 עד 2009, אז הוחלף בדגם חדש יותר. הדגם זכה בארץ להצלחה נאה, בעיקר בקרב ציי הרכב הגדולים, אך מעניין לציין שדווקא בשוק המשומשות הוא סובל מתדמית טובה פחות משל מתחרות אחרות מאותן השנים, כדוגמת מאזדה 3 או הונדה סיוויק. מהמחקר עולה כי הסיכוי שלנסר ממודל 2008 תתקלקל במהלך שנה אחת קטן מאחד לעשר.

  בהמשך הרשימה כמה מכוניות שלא נמכרו בישראל באופן סדיר, כמו אופל אגילה או סוזוקי אלטו (דור קודם), אך גם לא מעט מכוניות שכן נמכרו בארץ. בין היתר ניתן למנות את טויוטה אייגו (שנמכרת בארץ לצד האחיות סיטרואן C1 ופיג'ו 107) שממוקמת במקום הרביעי, טויוטה יאריס דור ראשון וכן הונדה ג'אז מהדורות הקודמים.

  בתחתית הרשימה מתמקמים להם לא מעט רכבי פרימיום, רובם מתוצרת גרמנית. היצרניות מרצדס ואודי מככבות ברשימת הרכבים הפחות אמינים של חברת Warranty Direct, לצד נציגות בודדות של BMW, פורשה, לנד-רובר וסיטרואן. בחברה מציינים כי חלק מהרכבים הללו מדורגים בתחתית הרשימה לאו דווקא בגלל כמות התקלות הגבוהה, אלא בשל עלויות התיקון הגבוהות.

  דירוג המכוניות הפחות אמינות (מהמקום האחרון קדימה)

  המכוניות הפחות אמינות

  dddd