תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • הונדה
 • הונדה סיוויק סדאן
 • הונדה סיוויק סדאן 2013 – פרטים נוספים

  הונדה סיוויק סדאן

  מתיחת הפנים שעוברת הונדה סיוויק לשנת 2013 נחשפת במלואה עם עיצוב חדש, שדרוג לרמת הבטיחות ולאיכות החומרים בתא הנוסעים.

  • 30-11-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  כפי שסיפרנו לכם לפני כשבועיים, הונדה סיוויק עוברת מתיחת פנים ראשונה לשנת 2013. מדובר במהלך לא שגרתי מצד הונדה, יצרנית רכב שנחשבת לשמרנית למדי, שנאלצת להגיב לביקורת שמתחה על הדגם עיתונאות הרכב האמריקאית ולהשיק מתיחת פנים מוקדמת למדי. בהונדה מבטיחים כי מתיחת הפנים הזו תטפל ברוב התחומים בהם זכתה הסיוויק לביקורת - ההיגוי, העיצוב החיצוני, עיצוב תא הנוסעים ואיכות החומרים שלו.

  הדגם שנחשף אמש בתערוכת הרכב של לוס אנג'לס מיועד בעבור השוק האמריקאי. בהונדה עדיין לא מספרים מתי הדגם האירופאי, שמשווק בישראל, יעבור גם הוא מתיחת פנים דומה ואיזה מבין השדרוגים הוא יכלול.

  הונדה סיוויק 2013

  במסגרת מתיחת הפנים מקבלת הונדה סיוויק 2013 עיצוב חדש לחזית ולאחורי הרכב, שמעניקים לה מראה יוקרתי יותר. חישוקי הסגסוגת הסטנדרטיים עודכנו גם הם, לחידוד המראה החדש. מתחת לעיצוב החדש מסתתרת שלדה מחוזקת, שלטענת הונדה תוכננה מחדש על מנת להגן טוב יותר על הנוסעים במקרה של תאונה חזיתית. בהונדה מספרים גם כי כיילו מחדש את ההגה ואת מערך המתלים לטובת התנהגות כביש ספורטיבית יותר וכן שדרגו את מערך הבלימה בדיסקים גדולים יותר.

  בתוך תא הנוסעים אנחנו צפויים למצוא שדרוגים מהותיים לאיכות החומרים, עם תוספת של חומרים רכים ונעימים יותר וכפתורים שעוצבו מחדש. החידוש העיקרי בתוך תא הנוסעים הוא תוספת של מערכת בטיחות מתקדמות - מערכת לאזהרה על התנגשות חזיתית (FDW) ומערכת להתראה מפני סטייה מנתיב הנסיעה (LDW).

  הונדה סיוויק 2013

  מי שלא מתחדשות במסגרת מתיחת הפנים של הונדה סיוויק לשנת 2013 הן יחידות ההנעה, שנותרות זהות לאלו שהוצעו לפני מתיחת הפנים (ולמעשה המשיכו עם הסיוויק כבר מהדור הקודם). המנוע העיקרי יישאר ה-1.8 ליטר בנזין, בהספק מרבי של 140 כוחות סוס. הוא משודך לתיבת הילוכים ידנית או אוטומטית, שתיהן בעלות 5 הילוכים. בנוסף תציע הונדה את אותו המנוע בגרסה המיועדת לשימוש בגז טבעי (עם הספק מרבי מופחת של 110 כוחות סוס) וכן גרסת היברידית המבוססת על מערכת ה-IMA הנוכחית של הונדה.

  הונדה סיוויק 2013

  dddd