תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מרצדס
 • מרצדס SLS
 • מרצדס SLS AMG במהדורה שחורה

  מרצדס SLS

  המהדורה השחורה של מרצדס SLS AMG מוצגת לראשונה עם מנוע משודרג ומשקל נמוך יותר מאשר הדגמים הרגילים.

  • 10-11-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  מרצדס SLS AMG נחשפת במהדורה שחורה, חזקה וקיצונית מאי-פעם. במרצדס מספרים כי המהודרה השחורה של הושפעה ישירות מגרסת המסלול (SLS AMG GT3) ומדובר במכונית שפונה בעיקר ללקוחות "שמחפשים את זמני ההקפה קצרים ככל האפשר וחווית נהיגה מרגשת". זה הוא הדגם החמישי בסדרת הדגמים השחורים שמציגה מרצדס והוא מצטרף אל ה-SLK, ה-CLK, ה-SL וה-C63 - כולם כבר זכו בעבר למהדורות שחורות וקיצוניות במיוחד.

  מרצדס SLS מהדורה שחורה

  המהדורה השחורה של מרצדס SLS AMG מקבלת את מנוע הבנזין החזק ביותר שהוצע עד כה ב-SLS AMG, חלש רק מהגרסה החשמלית והקיצונית של ה-SLS שהוצגה לאחרונה. במרצדס לקחו את המנוע ה-V8 הקיים של ה-SLS  שנפחו 6.3 ליטרים ושדרגו אותו קלות כך שהספקו המרבי עלה ל-631 כוחות סוס. בנוסף שדרגה מרצדס את מערכת הפליטה, שכעת עשויה לראשונה מטיטניום שתורם להפחתה של כ-13 קילוגרמים במשקל. בסך הכל קלה המהדורה השחורה ב-70 קילוגרמים מהגרסאות הרגילות.

  נתוני הביצועים הרשמיים מדברים על מהירות מרבית של 315 קמ"ש וזינוק מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 3.6 שניות.

  מרצדס SLS מהדורה שחורה

  תא הנוסעים של מרצדס SLS AMG במהדורה השחורה לא יציע מערכת שמע כסטנדרט וזו תוצע כאופציה בהזמנה מיוחדת. אך אל דאגה, מדובר במערכת איכותית במיוחד מבית Bang & Olufsen עם 11 רמקולים ומעבד סאונד דיגיטלי (DSP). עוד יציע תא הנוסעים מושבים והגה מצופים בעור אלקנטרה, הגה עם תחתית שטוחה, גימור סיבי-פחמן (קרבון) לקונסולה המרכזית ומושבי ספורט קלים במיוחד.

  מרצדס SLS מהדורה שחורה

  dddd