תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מזארטי
 • מזארטי קוואטרופורטה
 • מזראטי קוואטרופורטה 2013 החדשה נחשפת

  מזארטי קוואטרופורטה

  הצצה ראשונה אל מכונית הסאלון החדשה של מזארטי, שתושק רשמית רק בתחילת השנה הבאה.

  • 07-11-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  תמונות ראשונות של מזארטי קוואטרופורטה פורסמו, כחודשיים לפני השקתה הרשמית בתערוכת הרכב של דטריוט. מזארטי שומרת את רוב הפרטים הטכניים של הדגם החדש קרוב לחזה, אך התמונות מגלות מכונית נאה ביותר ששומרת על קו מקשר ברור עם הדגם הנוכחי אך גם מציגה כמה חידושים. הגריל הקדמי האופייני, שלושת פתחי יניקת האוויר בכנפיים הקדמיות והקורה האחורית הייחודית - נשארו כולם. אליהם מצטרפים פנסים אחוריים חדשים בעיצוב מודרני יותר ופרופיל "חלק" יותר עם חלון צד נוסף מאחור.

  מזארטי קוואטרופורטה 2013

  מזארטי קוואטרופורטה תיוצר בשיתוף פעולה עם פרארי. שיתוף פעולה זה הוכתב על ידי פיאט, שהיא חברת האם של שתי היצרניות. בפיאט מקווים ששיתוף הפעולה עם פרארי יספק לקוואטרופורטה ביצועים ספורטיביים שיאפשרו לה להתחרות עם מיטב התוצרת הגרמנית וגם להגדיל בצורה משמעותית את היקפי המכירות. במזארטי מקווים להגיע לקצב מכירה של כ-50,000 רכבי קוואטרופורטה בשנה עד לסוף שנת 2015, אתגר משמעותי בהתחשב במתחרות החזקות והמצוינות שלה בקבוצה.

  במזארטי מבטיחים כי הדגם החדש יספק ביצועים חסרי תקדים בזכות משקל עצמי נמוך ומגוון מנועים רחב, אך כאמור בשלב זה לא מציינת מזראטי מה הם. מהתמונות שפרסמה היצרנית עולה כי מנוע V8 גדול יהיה ככל הנראה בפסגת היצע הדגמים, אך אליו יצטרפו ככל הנראה גם מגוון מנועים קטנים יותר, כולל מנוע V6 מוגדש. עוד מבטיחים במזארטי תא נוסעים איכותי ומפואר מבעבר, עם חומרים באיכות עדיפה ומערכות בידוריות חדשות.
  המפרט הטכני המלא יפורסם סמוך יותר למועד השקתה של המכונית, בתחילת השנה הבאה. עד אז, נסתפק בכמה סרטונים ותמונות.

  מזארטי קוואטרופורטה 2013

  dddd