תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סיאט
 • סיאט מיי
 • סיאט מיי Mii מושקת בישראל

  סיאט מיי

  מכונית המיני החדשה סיאט מיי Mii מושקת בישראל בתצורת 3 ו-5 דלתות. מחירה יחל ב-62 אלף ש"ח.

  • 05-11-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  סיאט מרחיבה את אחיזתה בסגמנט הקומפקטיות הידניות והזולות ומשיקה בישראל את סיאט מיי (Mii), מכונית המיני העירונית החדשה שלה. המיי מצטרפת אל אחותה הכמעט תאומה סקודה סיטיגו, שהושקה בישראל לפני כשבועיים. סיאט ישראל מסיימת את השנה הטובה ביותר בתולדותיה בה היא צפויה למסור למעלה מ-6,000 רכבים. לדברי גל מזור, מנהל חטיבת סיאט בצ'מפיון מוטורס, המיי תאפשר לסיאט להמשיך ולצמוח גם בשנה הבאה, ביחד עם סיאט טולדו שצפויה להגיע במהלך השנה הבאה.

  כראוי למיתוג הצעיר והספורטיבי של היצרנית תוצע סיאט Mii במרכב 3 דלתות לצד דגמי ה-5 דלתות שכבר פגשנו בסקודה. למכונית ממדים קומפקטיים, עם אורך של כ-356 סנטימטרים, 164 סנטימטרים רוחב ובסיס גלגלים באורך של 242 סנטימטרים. נפח תא המטען עומד על 251 ליטרים במצב הרגיל או 959 ליטרים לאחר קיפול המושבים. העיצוב החיצוני מורכב מקווים חזקים עם חזית הממשיכה את קו המוצרים החדש של סיאט. מבחר הצבעים כולל חמישה גוונים בלבד - שחור, לבן, אדום, אפור וצהוב.

  סיאט מיי

  בישראל תוצע סיאט מיי בשלב זה רק גם מנוע הבנזין החזק ביותר בהיצע. מנוע זה מפיק מנפח של ליטר אחד הספק מרבי של כ-75 כוחות סוס ומומנט מרבי של כ-9.5 קג"מ. הוא משודך לתיבת הילוכים ידנית (5 הילוכים) או לתיבת הילוכים רובוטית
  (5 הילוכים). נתוני הביצועים הרשמיים מספרים על זינוק מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 13.2 שניות בדגם הידני או 13.9 שניות בדגם הרובוטי. צריכת הדלק על פי נתוני היצרן נעה בין 17 קילומטרים לליטר בעיר ל-25 קילומטרים לליטר מחוץ לעיר.

  סיאט מיי - בקטלוג הרכב של CarsForum

  סיאט מיי

  שני הדגמים של סיאט מיי, 3 ו-5 דלתות, יוצעו ברמת אבזור אחת בלבד - Style. האבזור הבטיחותי שלה כולל 4 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ועיגוני ISOFIX במושבים האחוריים. כמו כן כוללת רמת אבזור זו את מערכת ה-Stop Mii שבולמת את הרכב במקרה של סכנת תאונה ופעילה עד למהירות של 30 קמ"ש. עוד כוללת רשימת האבזור מערכת שמע עם 6 רמקולים, מד סל"ד, מראות ופגושים בצבע הרכב, מושבים קדמיים ספורטיביים וחלונות חשמל קדמיים.  

  מחירה של סיאט מיי יחל ב-61,900 ₪ לדגם ה-3 דלתות הידני ומחירו של דגם ה-5 דלתות ידני יעמוד על 63,900 ₪. מחירם של הדגמים הרובוטיים יעמוד על 66,900 ₪ לדגם ה-3 דלתות ו-68,900 ₪ לדגם ה-5 דלתות. בסיאט מבטיחים הנחה נוספת בגובה של 2,000 ₪ לדגמים הידניים למזמינים את הרכב בתקופת ההשקה בלבד.

  סיאט מיי - מפרט טכני

  סיאט מיי