תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מיני
 • מיני קאנטרימן
 • מיני קאנטרימן – מיני מתיחת פנים לשנת 2013

  מיני קאנטרימן

  עדכונים קלים לדגמי 2013 של מיני קאנטרימן - יותר צבעים, יותר מושבים וקצת יותר כרום בתא הנוסעים.

  • 04-11-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  שנתיים חלפו מאז החל שיווקו של מיני קאנטרימן, רכב הפנאי הקטן של מיני, וכבר הגיע הזמן להציג מתיחת פנים קלה לדגמי 2013 של הרכב. כשהושק עשה הקאנטרימן את הכל בכפולות של ארבע - הוא היה הרכב הראשון של מיני שהציע מרכב עם 4 דלתות, הדגם הראשון של מיני שהגיע עם אופציה למערכת הנעה כפולה, הדגם היחיד של מיני שהציע אורך כללי של יותר מ-4 מטרים והגיע כסטנדרט עם 4 מקומות ישיבה.

  מתיחת הפנים הקלה שיעבור כעת הדגם מטפלת בנושא כמות מקומות הישיבה וכעת ישווק הרכב כסטנדרט עם ספסל אחורי בעל שלושה מושבים וספסל אחורי עם שני מושבים יוצע כאופציה ללא תוספת תשלום (מצב הפוך למצב הנוכחי). עוד מתעדכן תא הנוסעים עם דיפוני דלתות חדשים, צביעה כסופה מסביב לפתחי המזגן וריפודים חדשים. הרכב יוצע כעת במבחר גדול יותר של צבעים, ביניהם גם גוונים חדשים של אדום ונחושות. רמות אבזור חדשות יוצעו באירופה, על מנת לאפשר התאמה טובה יותר לצרכי הלקוח.

  מיני קאנטרימן

  המפרט הטכני של מיני קאנטרימן 2013 יישאר ללא שינוי מהותי. מבחר המנועים ימשיך לכלול שלושה מנועי בנזין ושלושה מנועי דיזל, בהספקים שנעים בין 90 ל-184 כוחות סוס. כל זה בנוסף לגרסת הג'ון קופר וורקס שמציעה כ-220 כוחות סוס.

  הקאנטרימן המחודש יצטרף אל מיני פייסמן שנחשף לאחרונה ושיווקו באירופה יחל במהלך החודש הקרוב.

  מיני קאנטרימן

  dddd