תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • אופל
 • אופל אסטרה סדאן
 • אופל אסטרה סדאן (ברלינה) – בישראל

  אופל אסטרה סדאן

  גרסת הסדאן (4 דלתות) של אופל אסטרה מגיעה השבוע לישראל. מחירה יעמוד על 125 אלף ש"ח לדגם הבנזין האוטומטי.

  • 30-10-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  כחמישה חודשים לאחר השקתה באירופה מגיעה אופל אסטרה סדאן לישראל. בקבוצת שלמה, יבואנית אופל לישראל, הודיעו אמש על תחילת שיווקה של האסטרה סדאן (או בשמה הרשמי - אסטרה ברלינה). מדובר בגרסה החשובה ביותר של האסטרה בעבור השוק הישראלי, שמעדיף רכבים בתצורת סדאן 4 דלתות קלאסית. היא מגיעה אלינו כחלק מהתוכנית הגדולה של קבוצת שלמה להגדלת אחיזתה של אופל בשוק והיא צפויה להגדיל בצורה משמעותית את היקף המכירות של האסטרה שגם כך זוכה להצלחה נאה בישראל.

  אופל אסטרה סדאן

  אופל אסטרה סדאן פותחה במיוחד בעבור שווקים במזרח אירופה, כמו טורקיה ורוסיה, וככזו מתהדרת במידות נדיבות במיוחד. אורכה 466 סנטימטרים, רוחבה 181 סנטימטרים ובסיס הגלגלים שלה הוא 268.5 סנטימטרים. תא המטען מציע נפח הטענה של 460 ליטרים וקיפול של המושבים האחוריים יאפשר להגדילו לכדי 1,010 ליטרים. הסדאן מקבלת גם את עיצוב החזית המעודכן של האסטרה, עם מתיחת הפנים הקלילה שהוצגה גם היא לפני כמה חודשים.

  בישראל תשווק אופל אסטרה סדאן עם מנוע ה-1.4 ליטר טורבו-בנזין (הספק: 140 כוחות סוס) ותיבת הילוכים אוטומטית (עם 6 הילוכים) - שילוב המוכר מדגמים אחרים של היצרנית. רמת אבזור אחת תוצע והיא תכלול בין היתר בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט ושליטה על מערכת השמע מההגה. מחירה יעמוד על כ-125 אלף ₪. באופל יציעו ללקוחות אופציה להתקנה של מערכת מולטימדיה עם מסך מגע הכוללת GPS, דיבורית בלוטות' ומצלמה אחורית בתוספת של כ-5,000 ₪ נוספים.

  אופל אסטרה סדאן