תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • הונדה
 • הונדה ג'אז
 • הונדה ג'אז מגיעה לברזיל, עם טוויסט

  הונדה ג'אז

  הונדה מציגה בברזיל גרסה "קרבית" של הג'אז. מקושטת בחישוקי סגסוגת גדולים וספי צד כסופים, אך ללא שינויים מכאניים.

  • 24-10-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  לפני כחודש סיפרנו לכם על כוונתה של הונדה להציג ב-2013 ג'אז חדשה שהפלטפורמה שלה תהווה בסיס גם למיניוואן קומפקטי וגם לקרוסאובר רך. היום אנחנו זוכים לאפשרות ראשונה להציץ אל מה שיכול להיות הקדימון. הונדה הציגה אמש בברזיל גרסה קשוחה ומוגבהת של הפיט, שבאירופה ואצלנו נמכרת תחת השם ג'אז. גרסה זו מצטרפת למגוון רחב של קרוסאוברים מיוחדים ומעניינים שמוצגים בתערוכה ומיועדים בעיקר לשוק הדרום האמריקאי ולא לשיווק מחוץ להם, לפחות לא בשלב זה. אלו מצטרפים לשני דגמי קונספט חדשים שכבר נחשפו בברזיל - ניסאן אקסטרם ופולקסווגן טאיגן.

  הונדה ג'אז היברידית - מבחן דרך

  הונדה ג'אז טוויסט

  למרות העיצוב הקרבי, הונדה פיט טוויסט אינה מציגה שינויים מהותיים במפרט הטכני בהשוואה לדגמי הבנזין הרגילים. הונדה לא הגביהה את מערך המתלים של המכונית או העניקה לרכב מערכת הנעה כפולה והשינויים המכאניים כוללים בעיקר גלגלים גדולים יותר. אלו מצטרפים אל הקוסמטיקה - פגושים בעיצוב חדש, פסי קישוט שחורים מעל לבתי הגלגלים, פנסי חזית מושחרים וספי דלתות מאלומיניום. הם האחראיים העיקריים על הטוויסט.

  בברזיל משווקת הפיט עם מנוע בנזין בנפח 1.5 ליטר שמיועד לעבוד גם עם אתנול. ההספק המרבי שלו עומד על 115 כוחות סוס כשהוא מוזן בבנזין או 116 כוחות סוס כשהוא מוזן באתנול. תיבת ההילוכים ידנית או אוטומטית רציפה.

  השיווק של הונדה פיט טוויסט יחל בברזיל בחודש הבא. מחירה יחל ב-58 אלף ריאל ברזילאי, שהם כ-110 אלף ₪.

  הונדה ג'אז טוויסט

  dddd