תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • ניסאן
 • ניסאן ג'וק
 • ניסאן ג'וק R - הראשון כבר מוכן

  ניסאן ג'וק

  הייצור הסדרתי של ניסאן ג'וק R נמצא בעיצומו ומכונית מספר #001 כבר מוכנה.

  • 20-10-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  זוכרים את הג'וק R, גרסת העל של ניסאן ג'וק שנכנסה בתחילת השנה לייצור סדרתי בכמות מוגבלת? ניסאן הודיעה השבוע שהמכונית הראשונה בסדרה המוגבלת מוכנה וסיימה את הבדיקות לפני מסירה ללקוח המאושר (וכנראה גם המעושר) הראשון. הג'וק R החלה את דרכה כרכב קונספט ללא שום כוונות לייצור סדרתי. אבל בניסאן הופתעו מאוד מההתעניינות במכונית הקוסנפט ולאחר שקיבלו "3 הצעות רציניות" החליטו לייצר אותה בכמות מוגבלת.

  ניסאן ג'וק R

  הגרסה הסדרתית של ניסאן ג'וק בגרסת ה-R מקבלת מנוע טווין-טורבו V6 בנפח 3.8 ליטרים בהספק מרבי של 545 כוחות סוס. נתוני הביצועים הרשמיים של ניסאן מספרים על זינוק מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 3 שניות ומהירות מרבית של 275 קמ"ש. חדי העין בוודאי ישימו לב להבדלים קלים בפגושים ובחצאיות הצד של המכונית, שזכו לעיצוב מחודש לקראת הכניסה לייצור סדרתי. שינויים קלים נוספים ניתן למצוא בסופיות האגזוזים, פתחי יניקת האוויר ותא הנוסעים.

  ניסאן ג'וק R

  בניסאן מספרים כי מחירו ההתחלתי של הג'וק R עומד על כ-400 אלף אירו ועולה בהתאם לדרישות הספציפיות של הלקוח. אם זה קצת יקר לכם מידי, אולי כדאי תוכלו להסתפק בגרסת הספורט-ניסמו (NISMO) החדשה של הג'וק שהוצגה בתערוכת פריז האחרונה ושיווקה באירופה צפוי להתחיל בתחילת 2013. זו מחזקת את מנוע ה-1.6 ליטר טורבו של הג'וק ומשדרגת אותו בשיפורי התנהגות. ואם גם זה קצת חורג מהתקציב שלכם, תוכלו להסתפק במשחק מרוצים חדש לאייפון ולאנדרואיד שיושק עוד השנה, Asphalt 7: Heat, שיכלול גם את הג'וק R.

  ניסאן ג'וק R

  dddd