תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • טויוטה
 • טויוטה יאריס
 • טויוטה יאריס היברידית מושקת בישראל

  טויוטה יאריס

  הגרסה ההיברידית של טויוטה יאריס החדשה מושקת בישראל ומבטיחה צריכת דלק של 29.5 קילומטרים לליטר בנסיעה עירונית. מחיר: 115 אלף ש"ח.

  • 10-10-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  חברת יוניון מוטורס משיקה הבוקר בישראל את טויוטה יאריס היברידית. מדובר בדגם ההיברידי השלישי של טויוטה המגיע לישראל בשיווק סדרתי, המצטרף אל האוריס ההיברידית ואל הפריוס. אך אין מדובר בדגם ההיברידי האחרון שיגיע ארצה. בתחילת השנה הבאה צפויה להגיע ארצה הקאמרי ההיברידית ובהמשך שנת 2013 תגיע ארצה גם האוריס החדשה, שתוצע בשילוב ייחודי של מרכב סטיישן והנעה היברידית. ביחד עם עליית מחירי הדלקים שחלה בחודשים האחרונים, נראה כי היצע הדגמים של טויוטה יהפוך לרלוונטי עד מאוד בעבור השוק המקומי.

  טויוטה יאריס היברידית

  טויוטה יאריס ההיברידית מערכת היברידית חדשה הדומה לזו של הפריוס והאוריס אך קטנה ממנה. מנוע הבנזין כאן הוא בנפח 1.5 ליטר והספקו המרבי הוא 74 כוחות סוס. המערכת החשמלית עושה שימוש בסוללות חדשות וקומפקטיות יותר והספקה המרבי הוא כ-60 כוחות סוס. ההספק המשולב עומד על 100 כוחות סוס. יחד מזניקים שני המנועים את היאריס ההיברידית מעמידה למהירות של 100 קמ"ש בזמן של 11.8 שניות ועד למהירות מרבית של 165 קמ"ש. צריכת הדלק הממוצעת, על פי נתוני היצרן, לא פחות ממרשימה - 27 קילומטרים לליטר. בנסיעה עירונית צורכת היאריס עוד פחות ונתוני היצרן מדברים על כ-29.5 קילומטרים לליטר בנסיעה עירונית.

  טויוטה יאריס היברידית

  בישראל תשווק טויוטה יאריס היברידית ברמת אבזור אחת הכוללת בין היתר 7 כריות אוויר, מערכת שמע מקורית עם מסך מגע, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת, מערכת התנעה חכמה וידית בלם יד מצופה עור. מבחינה חיצונית שומרת היאריס ההיברידית על ממדים ועיצוב הדומים מאוד לאלו של היאריס בנזין, אך מוסיפה להן תאורת DRL מבוססת LED ופגושים בעיצוב אווירודינאמי. מחירה של טויוטה יאריס ההיברידית יעמוד על 115 אלף ₪. רכבים ראשונים הגיעו ארצה והשיווק המלא יחל בעוד כשבועיים. מלאי הרכבים הראשוני עומד על כ-300 רכבים בסך הכל ולאחר שיסתיים צפויה תקופת המתנה ארוכה יחסית בשל הביקושים הגבוהים באירופה.

  טויוטה יאריס היברידית - מפרט טכני

  טויוטה יאריס היברידית

  dddd