תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סוזוקי
 • סוזוקי ג'ימני
 • סוזוקי ג'ימני – מתיחת פנים לשנת 2013

  סוזוקי ג'ימני

  עדכוני עיצוב קלים לסוזוקי ג'ימני הכוללים בעיקר גריל קדמי ומכסה מנוע חדשים. בקרת יציבות עדיין אין באופק.

  • 08-10-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  אייקון השטח הקטנטן של סוזוקי, הג'ימני, יעבור מתיחת פנים נוספת לקראת שנת 2013. הג'ימני הוא אחד מכלי הרכב הותיקים ביותר בהיצע הדגמים של סוזוקי כיום, כשהוא מיוצר בתצורה הנוכחית שלו מאז שנת 1998 ומבוסס למעשה על חלק מהמכלולים של הסמוראי שהוצג עוד בתחילת שנות ה-80. למרות גילו המתקדם, עדיין זוכה הג'ימני להצלחה נאה בכמה מהשווקים בעולם ובעיקר במדינות מזרח אסיה, אוסטרליה ודרום אמריקה. מחליפו של הג'ימני עדיין לא נראה באופק, למרות שסוזוקי משתעשעת מידי פעם ברעיון ומציגה רכבי קונספט שעשויים, ועשויים גם לא, לרמוז על מחליפו של הג'ימני.

  סוזוקי ג'ימני 2013

  במסגרת מתיחת הפנים מקבל סוזוקי ג'ימני כמה עדכונים קוסמטיים קלים. הבולט ביותר מביניהם הוא מכסה המנוע, לו התווסף פתח יניקת אוויר. בנוסף עודכן עיצובו של הגריל הקדמי לטובת יניקת אוויר טובה יותר וקירור משופר של המנוע. החלונות האחוריים יהיו מעתה כהים כסטנדרט ומבחר הצבעים יגדל עם תוספת של גוון נוסף (אפור-כחול מטאלי). תא הנוסעים יכלול שדרוגים קלים לריפודים ולדיפונים וכן אופציה לחימום המושבים הקדמיים.

  אין שינוי במפרט הטכני של סוזוקי ג'ימני. זה ימשיך להתבסס על מנוע ה-1.3 ליטר הוותיק של סוזוקי וישודך לתיבת הילוכים ידנית (5 הילוכים) או אוטומטית (4 הילוכים). לצערנו הרב אין גם שינוי במפרט האבזור של הג'ימני וככל הנראה אין בכוונתה של סוזוקי להציע אופציה למערכת בקרת יציבות באף אחד מהדגמים. העדרה של בקרת היציבות הייתה הסיבה העיקרית להפסקת שיווקו של הג'ימני בישראל בסוף שנת 2010 וללא מערכת זו נראים הסיכויים שיחזור להימכר בישראל קלושים ביותר.

  סוזוקי ג'ימני 2013

  dddd