תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סוזוקי
 • סוזוקי SX4 האצ'בק
 • סוזוקי קרוסאובר
 • הצצה ראשונה אל סוזוקי S Cross

  סוזוקי SX4 האצ'בק

  נחשפו תמונות ראשונות של סוזוקי S Cross, דגם הקונספט שמרמז על מחליפת ה-SX4.

  • 27-09-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  תמונות ראשונות של סוזוקי S Cross, דגם הקונספט שמרמז על מחליפת ה-SX4, נחשפו לקראת השקתו של הדגם בתערוכת פריז. לסוזוקי מסורת ארוכת שנים של ייצור רכבי שטח קטנים אך קשוחים, ביניהם הסמוראי, הג'ימיני והויטארה. ב-2006 הציגה סוזוקי את ה-SX4, שהייתה מעיין ניסיון ראשון של היצרנית לייצר רכב משפחתי עם עיצוב דמוי קרוס-אובר שאף נמכר בחלק ממדינות אירופה עם מערכת הנעה כפולה. השקתו של ה-S Cross החדש מציינת את כוונתה של סוזוקי להמשיך בכיוון הזה ומחליפתה של ה-SX4 צפויה להיות קרובה יותר בעיצובה לרכב פנאי מאשר ה-SX4 הנוכחית.

  סוזוקי S-Cross

  סוזוקי S Cross מציגה מידות נדיבות הרבה יותר מה-SX4 האצ'בק אותה היא צפויה להחליף. אורכה 431 סנטימטרים, כ-20 סנטימטרים יותר מה-SX4. רוחבה 184 סנטימטרים וגובהה 160 סנטימטרים, תוספת של כ-10 ו-2 סנטימטרים בהשוואה ל-SX4 בהתאמה. בסיס הגלגלים גדל אף הוא וקיבל תוספת של כ-10 סנטימטרים בהשוואה לדגם הנוכחי, כ-260 סנטימטרים בסך הכל. בסך הכל גדולה ה-S Cross מה-SX4 בכל מימד שהוא, מה שצפוי להפוך אותה למכונית משפחתית מהשורה, בניגוד ל-SX4 שנחשבה מאז השקתה לקטנה ולא התחרתה ראש בראש עם שאר המשפחתיות הקומפקטיות.

  בסוזוקי לא חושפים בשלב זה את המפרט הטכני המלא של דגם הקונספט, שבמילא צפוי להשתנות עם הצגתה של המכונית הסדרתית. ממה שכן פורסם, צפוי הדגם החדש לקבל מערכת הנעה כפולה בחלק מהגרסאות וכן מבחר מנועים חדש שיהיה ידידותי יותר לסביבה. לדגם הקונספט פנסי LED מלאים בכל יחידות התאורה וכן חישוקי סגסוגת בקוטר 20 אינטש' - פריטי אבזור שככל הנראה לא יגיעו לדגם הסדרתי.

  dddd