תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • ניסאן
 • ניסאן אלמרה
 • ניסאן טידה סדאן
 • ניסאן אלמרה החדשה מושקת ברוסיה

  ניסאן אלמרה

  נחשפה מחליפה נוספת לטידה הוותיקה, שמיועדת בעיקר לשוק הרוסי. גדולה, מרווחת ועמידה יותר מקודמתה.

  • 03-09-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  תחזיקו חזק, זה הולך להיות טיפה מסובך. ניסאן אלמרה החדשה נחשפה השבוע בתערוכת הרכב של מוסקווה, לקראת תחילת שיווקה ברוסיה בתחילת שנת 2013. הדגם הנוכחי של האלמרה שמשווק ברוסיה מבוסס הפלטפורמה של האלמרה הקודמת, שנמכרה גם בישראל. אך כעת מחדשת ניסאן את האלמרה והדגם החדש יתבסס על פלטפורמה חדשה, שהיא למעשה פלטפורמת הסילפי הקודמת. ניסאן סילפי החדשה, שהוצגה בתחילת השנה, תהיה אחת מהמחליפות של הטידה הוותיקה ותשווק בכ-120 מדינות בעולם. האלמרה החדשה תשווק בעיקר ברוסיה.

  ניסאן אלמרה החדשה

  ניסאן אלמרה החדשה, אם כך, מיועדת בעיקר לשוק הרכב הרוסי וככזאת נבנתה להיות עמידה למדי. מערך המתלים תוכנן מחדש כדי לעמוד בתנאי דרך קשים, מרווח הגחון גדול יחסית (16 סנטימטרים) ופלטת מיגון תחתית שומרת על אגן השמן של המנוע. מדובר במכונית גדולה - אורכה 465 סנטימטרים ובסיס הגלגלים שלה באורך של 270 סנטימטרים - מידות הדומות מאוד לאלו של רנו פלואנס. בניסאן לא מפרסמים בשלב זה את מחירה ברוסיה אך מבטיחים כי "כשיחשפו המחירים כולם יראו שמדובר בעסקה בלתי רגילה".

  ניסאן אלמרה החדשה

  מנוע בנזין אחד יוצע באלמרה החדשה. מדובר במנוע בנזין בנפח 1.6 ליטר ובהספק מרבי של 102 כוחות סוס, המשודך לתיבת הילוכים ידנית (5 הילוכים) או אוטומטית רגילה (4 הילוכים). האלמרה תשווק בשלוש רמות אבזור אך כולן לא גבוהות במיוחד. מזגן יוצע כאופציה בחלק מהדגמים, כמו גם מערכת שמע עם צג מגע צבעוני. חימום מושבים, מראות צד מחוממות ופנסי ערפל יוצעו גם הם כאופציה. האבזור הבטיחותי כולל מערכת ABS ושתי כריות אוויר בלבד.

  ניסאן אלמרה החדשה

  dddd