תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מאזדה
 • מאזדה 6 סדאן
 • מאזדה 6 סדאן
 • מאזדה 6 סטיישן
 • מאזדה 6 החדשה 2013 – נחשפת רשמית

  מאזדה 6 סדאן

  מאזדה חושפת את ה-6 סדאן החדשה בתערוכת מוסקווה, עם עיצוב חיצוני חדש ומנועי ה-SkyActiv החדשים.

  • 29-08-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  מאזדה 6 החדשה, אחת מהמכוניות החשובות ביותר של יצרנית הרכב היפנית, נחשפת רשמית בתערוכת הרכב של מוסקווה שנפתחת הבוקר. מדובר בדגם השני של מאזדה שמקבל את שפת העיצוב החדשה של המותג, ה-KODO, אך חשוב מכך את מנועי ה-SkyActiv החדשים של מאזדה שמבטיחים צריכת דלק טובה יותר ופליטת מזהמים נמוכה יותר. ה-6 החדשה נחשפת במוסקווה בגרסת הסדאן (4 דלתות) שלה וגרסת הסטיישן, שתמונות ריגול שלה כבר פורסמו כאן באתר, תחשף ככל הנראה בחודש הבא בתערוכת הרכב של פריז.

  מאזדה 6 החדשה

  מידותיה של מאזדה 6 החדשה יהיו גדולות משל הדגם הנוכחי. בסיס הגלגלים עומד על כ-283 סנטימטרים, גידול של כ-10 סנטימטרים בהשוואה לדגם הנוכחי שתורם לגידול של כ-4 סנטימטרים במרווח הברכיים של היושבים מאחור. האורך הכולל צמח בכ-11 סנטימטרים ועומד כעת על 486.5 סנטימטרים. הרוחב גדל גם הוא ועומד כעת על כ-184 סנטימטרים, תוספת של כ-4.5 סנטימטרים לעומת הדגם הקודם. התוצאה תהיה תא נוסעים גדול ומרווח יותר, עם מושבים נוחים יותר ותא מטען גדול ונוח יותר להטענה.

  מאזדה 6 החדשה

  היצע המנועים של ה-6 החדשה כולל שני מנועי בנזין ודיזל אחד. מנוע הבנזין הבסיסי יהיה בנפח 2 ליטרים ובהספק מרבי שנע בין 147 ל-165 כוחות סוס (בהתאם לתקני זיהום האוויר ולסוג הדלק). אליו יצטרף מנוע בנזין גדול וחזק יותר, שנפחו 2.5 ליטרים והספקו המרבי הוא כ-190 כוחות סוס. גרסת הדיזל תוצע בהמשך בעבור השוק האירופאי ותבסס על מנוע בנפח 2.2 ליטרים שהספקו המרבי צפוי להיות כ-148 כוחות סוס. שני מנועי הבנזין ישווקו עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים.

  רשימת האבזור של מאזדה 6 החדשה צפויה לכלול כמה מערכות בטיחות מתקדמות - מערכת לכיבוי אוטומטי של האורות הגבוהים עם הופעתו של רכב בנתיב הנגדי (HBC), מערכת להזהרה מפניה סטייה מנתיב הנסיעה (LDWS), מערכת לאיתור רכבים בשטחים המתים (RVM) ומערכת בלימה אקטיבית במהירויות עירוניות (SCBS).

  שיווקה של מאזדה 6 החדשה בישראל צפוי להתחיל בסוף השנה או בתחילת שנת 2013.

  מאזדה 6 החדשה

  dddd