תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • לנדרובר
 • לנדרובר פרילנדר
 • לנדרובר פרילנדר – מתיחת פנים לשנת 2013

  לנדרובר פרילנדר

  עדכונים קלים לדגמי 2013 של לנדרובר פרילנדר - עיצוב חדש לתא הנוסעים ושדרוגים קלים לרשימת האבזור.

  • 23-08-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  רכב הפנאי הרך (יחסית) לנדרובר פרילנדר מקבל מתיחת פנים קלה (יחסית) לשנת 2013. הדור הנוכחי של הפרילנדר הוא השני במספר והוא משווק מאז שנת 2007. לפני כשנתיים כבר עבר מתיחת פנים קלה, שהוסיפה לו מנוע טורבו-דיזל חדש ועדכנה קלות את העיצוב החיצוני. כעת מכריזה לנדרובר על מתיחת פנים נוספת, שמתמקדת הפעם באזור אחר של המכונית - תא הנוסעים.

  תא הנוסעים של לנדרובר פרילנדר 2013 מציג עיצוב חדש עם מספר שינויים שאמורים להפוך אותו למודרני ונעים יותר לשימוש. הקונסולה המרכזית עוצבה מחדש וכעת היא כוללת קצת פחות כפתורים וגם מקבלת לתוכה את כפתורי השליטה על מערכת ה-Terrain Response. לוח השעונים עוצב גם הוא מחדש וקיבל מסך צבעוני גדול, אליו יעברו תצוגות החום והדלק. עוד עודכנו כפתורי השליטה שעל גלגל ההגה, מערכת ההתנעה ללא מפתח ומבחר הצבעים שניתן להזמין לתא הנוסעים.

  לנדרובר פרילנדר 2013

  חידושים נוספים יוצעו באגף האבזור. את הפרינלנדר 2013 ניתן יהיה להזמין עם מערכת ניווט משודרגת ומצלמת רוורס מקורית. מערכות השמע המקוריות שודרגו וכעת תוצע אפשרות בחירה בין שתי מערכות - בהספק של 380 או 825 וואט. לשתי מערכות השמע אפשרות לשליטה קולית. בלם היד הפך להיות חשמלי ומערכת חדשה לא תאפשר שחרור שלו אלא רק כאשר הנהג יושב במקומו. רמת הבטיחות צפויה להישאר גבוהה והפרילנדר ישווק עם 7 כריות אוויר כסטנדרט.

  המפרט הטכני של לנדרובר פרילנדר 2013 נותר כמעט זהה לזה של דגמי 2011 שמשווקים כיום. מבחר המנועים כולל שתי גרסאות של מנוע דיזל בנפח 2.2 ליטרים - 150 כוחות סוס (TD4) ו-190 כוחות סוס (SD4). שתי הגרסאות מוצעות עם תיבת הילוכים אוטומטית ומערכת הנעלה כפולה, בנוסף לגרסה חסכונית במיוחד (eD4) שמצוידת בתיבת הילוכים ידנית ובמערכת הנעה קדמית בלבד. כל הדגמים משווקים עם מערכת בקרת יציבות, בקרת משיכה, בלימה דינאמית בסיבוב ומערכת למניעת התהפכות.

  לנדרובר פרילנדר 2013

  dddd