תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פולקסווגן
 • פולקסווגן גולף
 • פולקסווגן גולף
 • פולקסווגן גולף החדשה (2013) – פרטים ראשונים

  פולקסווגן גולף

  פרטים טכניים ראשונים על פולקסווגן גולף החדשה לשנת 2013, שתיחשף לראשונה בתערוכת פריז הקרובה.

  • 22-08-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  הפרטים הטכניים הראשונים זולגים כמה שבועות לפני חשיפתה הרשמית של פולקסווגן גולף החדשה. הדור השביעי במספר של הגולף צפוי להיחשף לראשונה בתערוכת הרכב הקרובה של פריז, שתיפתח בעוד כחודש ימים. הגרסה שתיחשף בפריז היא ה-GTI קונספט, שצפויה להציג מנוע טורבו-בנזין חדש בנפח 2 ליטרים ובהספק מרבי של כ-220 כוחות סוס. שאר הגרסאות של הגולף החדשה ייחשפו מאוחר יותר, לקראת תחילת שיווקן באירופה בחודש נובמבר של השנה הנוכחית ובישראל ברבעון הראשון של שנת 2013.

  פולקסווגן גולף החדשה

  הבשורה החשובה אותה נושאת פולקסווגן גולף החדשה היא שימוש בפלטפורמה חדשה לחלוטין. פלטפורמת ה-MQB החדשה תשמש קשת רחבה של דגמי הקבוצה בעתיד, החל מסיאט לאון החדשה שנחשפה לאחרונה ועד לאודי A3 החדשה. הפלטפורמה החדשה תהפוך את הגולף החדשה לגדולה עוד יותר מהגולף הנוכחית. אורכה גדול בכחמישה וחצי סנטימטרים, בסיס הגלגלים צמח בכמעט שישה סנטימטרים והרוחב בשתי סנטימטרים נוספים.

  הממדים החדשים יהפכו את הגולף החדשה למרווחת יותר. בפולקסווגן מדדו תוספת של כ-14 מילימטרים לאורך הכללי של תא הנוסעים ותוספת של כ-15 מילימטרים למרווח הברכיים של היושבים מאחור. נפח תא המטען גדל גם הוא ויעמוד על כ-380 ליטרים, תוספת של כ-30 ליטרים בהשוואה לדגם הנוכחי. עם זאת, שימוש בפלדה קלה יותר יהפוך את הגולף החדשה לקלה יותר בכמה עשרות קילוגרמים וגם רמת הבטיחות צפויה להשתפר.

  בתחום המנועים צפויה פולקסווגן גולף 2013 לחשוף לפחות שלושה מנועים חדשים. הראשון הוזכר קודם לכן, וישמש את גרסת ה-GTI הספורטיבית. מנוע חדש נוסף יהיה למעשה גרסה משופרת של מנוע ה-1.4TSI הנוכחי, שיפיק כ-140 כוחות סוס אך משקלו וצריכת הדלק שלו יהיו נמוכים יותר. אליו יצטרף מנוע טורבו-דיזל חדש, בנפח 1.6 ליטר ובהספק של 105 כוחות סוס. תיבות ההילוכים כפולות המצמדים של פולקסווגן (DSG) ימשיכו להיות אופציה ברוב הדגמים.

  פולקסווגן גולף החדשה

  dddd