תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • רנו
 • רנו פלואנס
 • רנו פלואנס – בקרוב מתיחת הפנים

  רנו פלואנס

  תמונה מלאה ראשונה של רנו פלואנס לאחר מתיחת הפנים פורסמה ברשת לקראת החשיפה הרשמית בעוד מספר שבועות.

  • 10-08-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  עכשיו זה כבר כמעט רשמי - רנו פלואנס, מכונית הסדאן המשפחתית של רנו, תעבור בקרוב מתיחת פנים של אמצע החיים. הפלואנס, שהחליפה את רנו מגאן סדאן, היא אחת מהמכוניות החשובות ביותר של רנו בשווקים המתפתחים. היא נחשפה לראשונה לפני כשלוש שנים במסגרת שיתוף פעולה עם סאמסונג. מתיחת הפנים, שככל הנראה תיחשף במלואה בתערוכת פריז הקרובה, תהיה מתיחת הפנים הראשונה שעובר הדגם מאז הושק ותאפשר לו ליישר קו עם שפת העיצוב החדשה של היצרנית, כפי שהוצגה למשל עם חשיפתה של רנו קליאו החדשה.

  רנו פלואנס מתיחת פנים

  התמונה המלאה הראשונה של רנו פלואנס לאחר מתיחת הפנים פורסמה כמעט בטעות, במסגרת אירוע השקת פס ייצור חדש שערכה רנו בהודו. מתיחת הפנים כוללת כאמור עיצוב חזית חדש, עם סמל גדול יותר של רנו הממוקם כעת במרכז הגריל הקדמי ולא מעליו. כמו כן ניתן להבחין בפגוש קדמי חדש ובחישוקי סגסוגת חדשים ומעוצבים יותר. התמונה המלאה אינה חושפת את חלקה האחורי של המכונית, אך הוא צפוי לקבל יחידות תאורה חדשות בעיצוב מודרני יותר.

  רנו פלואנס דיזל - מבחן דרך

  רנו פלואנס דיזל

  מבחר המנועים של רנו פלואנס לא צפוי להתעדכן בשלב זה וימשיך לכלול שני מנועי בנזין (1.6 ו-2 ליטרים) ושני מנועי דיזל בנפח 1.5 ליטר. הגרסה החשמלית, רנו פלואנס ZE, תמשיך גם היא בייצור כמתוכנן אך היא אינה צפויה לקבל את מתיחת פנים בשלב זה אלא רק בעוד כמה חודשים. תא הנוסעים, שתמונותיו טרם נחשפו, יעבור ככל הנראה גם הוא שדרוג שיכלול שיפור לאיכות החומרים ולרשימת האבזור.
  השיווק צפוי להתחיל במהלך 2013. עדיין לא ידוע מתי יגיע הדגם המחודש לישראל.

  dddd