תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • יונדאי
 • יונדאי i20
 • יונדאי i20 החדשה הגיעה לישראל

  יונדאי i20

  יונדאי i20 החדשה, לאחר מתיחת הפנים, מגיעה לישראל. מוותרת על גרסת ה-1.6 ליטר הבכירה אך מוסיפה גרסה ידנית מוזלת.

  • 08-08-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  מתיחת הפנים שעברה יונדאי i20 מגיעה השבוע לישראל. בכלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, הודיעו הבוקר על תחילת שיווקו של הדגם המחודש ועל תוספת מעניינת להיצע הדגמים - גרסה ידנית ומוזלת. עד כה לא שווקה יונדאי i20 בגרסה ידנית זולה ועיקר מכירותיה בישראל היו של הדגמים האוטומטיים המצוידים בעוד הדגם הידני זכה להיקף מכירות קטן יחסית. בעזרת הגרסה הידנית החדשה תוכל ה-i20 המחודשת להתחרות בסופר-מיני המוזלות האחרות, שכבר משווקת בגרסה דומה ובמחיר דומה של כ-75 אלף ₪.

  יונדאי i20 החדשה

  גרסת הבסיס של יונדאי i20 החדשה מצוידת כאמור בגיר ידני ובמנוע בנזין בנפח 1.2 ליטר. לגרסה זו הספק מרבי של 85 כוחות סוס וצריכת דלק ממוצעת של כ-20.4 קילומטרים לליטר. גרסה זו תשווק ברמת האבזור הבסיסית, Inspire, הכוללת 6 כריות אוויר, בקרת יציבות, בקרת משיכה, 4 חלונות חשמל, מראות מתקפלות חשמלית, מערכת שמע מקורית ותא כפפות מקורר. מחירה יעמוד כאמור על 75 אלף ₪.

  יונדאי i20 החדשה

  הגרסה האוטומטית של יונדאי i20 האוטומטית תשווק עם מנוע בנפח 1.4 ליטר, כאשר גרסת ה-1.6 ליטר הבכירה לא תגיע ארצה בשלב זה. מנוע זה מפיק הספק מרבי של 100 כוחות ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית רגילה בעלת 4 הילוכים. לגרסה זו צריכת דלק ממוצעת של כ-16.5 קילומטרים לליטר בממוצע על פי נתוני היצרן. היא תשווק ברמת אבזור Inspire הדומה לזו של הדגם הידני אך מוסיפה לו גם בקרת אקלים, חלון שמש, חישוקי סגסוגת והגה מצופה עור. בנוסף תשווק גם גרסת פרימיום שתוסיף לכל אלו גם מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים (TPMS), פנסי ערפל, מראה מרכזית נגד סנוור וריפודים בצבע אדום.
  מחירה של גרסה זו יעמוד על כ-95 אלף ₪ לדגם ה-Inspire או 105 אלף ₪ לדגם הפרימיום.

  יונדאי i20 החדשה