תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • לקסוס
 • לקסוס LS
 • לקסוס LS
 • נחשפה: לקסוס LS החדשה (2013)

  לקסוס LS

  הסדאן היוקרתית לקסוס LS מקבלת עיצוב חיצוני חדש וגרסת F-Sport ספורטיבית.

  • 31-07-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  לקסוס LS החדשה נחשפת בתמונות רשמיות ובפרטים רשמיים ראשונים. כמה ימים לאחר שחלק מהתמונות והפרטים של הדגם החדש דלפו לרשת בדרך לא דרך, חושפת הבוקר לקסוס את ה-LS החדשה במלואה. הדור הנוכחי של ה-LS נחשב לוותיק למדי במונחי מכוניות יוקרה ונמצא בשוק מאז שנת 2006. זה הוא העדכון השלישי שמקבל הדגם, וככל הנראה גם האחרון.

  לקסוס LS החדשה

  במסגרת מתיחת הפנים זוכה לקסוס LS החדשה ללבוש את קו העיצוב החדש של היצרנית עם הגריל הטרפזי, שהוצג לראשונה אצל האחות הקטנה לקסוס GS. עיצוב החזית החדש מעניק ל-LS החדשה מראה אגרסיבי יותר ומרחיק אותה במעט מהתדמית השמרנית של המותג. גם מאחור ניתן להבחין בשינויים קלים הכוללים בעיקר יחידות תאורה חדשות, פגוש בעיצוב חדש וסיומת שונה לאגזוז.

  לקסוס LS החדשה

  גם בתא הנוסעים בוצעו שינויים קלים לעיצוב אך בעיקר לרשימת האבזור. לקסוס LS החדשה תשווק עם רשימת אבזור מרשימה. בין היתר ניתן למצוא כאן מערכת בקרת אקלים מפוצלת ל-4 אזורים המשולבת גם עם קירור וחימום למושבים ולהגה. עוד ניתן למצוא כאן אבזור בטיחותי נדיב הכולל מערכת לזיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אקטיבית, בקרת סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת לאיתור רכבים בשטחים המתים ופנסי חזית אקטיביים.

  לקסוס LS החדשה תשווק בארבע תצורות עיקריות - LS460, LS460L עם בסיס גלגלים ארוך, LS600hL ההיברידית וגרסה ספורטיבית חדשה בשם LS460 F Sport. לקסוס אינה חושפת בשלב זה את הפרטים הטכניים המלאים של הגרסאות אך ככל הנראה מדובר באותם מנועים שמשמשים את הדגם הנוכחי. החידוש העיקרי שחושפת לקסוס הוא גרסת ה-F Sport החדשה, שהפעם היא יותר מרמת גימור ספורטיבית. דגמי ה-F Sport יצוידו במתלי אוויר מונמכים, דיפרנציאל מוגבל החלקה בסרן האחורי, מערכת בלימה של ברמבו וחישוקי 19 אינטש' ספורטיביים.

  לקסוס LS החדשה