תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • רנו
 • רנו מגאן קופה
 • רנו מגאן RS המחודשת בישראל

  רנו מגאן קופה

  מתיחת הפנים של רנו מגאן RS מגיעה השבוע לישראל, עם מנוע משודרג ומחיר התחלתי של 210 אלף ש"ח.

  • 30-07-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, תחל לשווק השבוע את דגמי רנו מגאן RS המחודשים. דגמי ה-RS של מגאן עברו מתיחת פנים קלה בתחילת השנה, במסגרתה קיבלו מנוע בהספק מרבי משודרג וכן עדכונים קלים לעיצוב תא הנוסעים. כעת מגיעה מתיחת הפנים הזו גם לישראל והיא תוצע ללקוחות ביבוא סדיר החל מהשבוע בשתי גרסאות - מגאן RS ומגאן CUP.

  רנו מגאן RS

  במסגרת מתיחת הפנים מקבלת רנו מגאן RS מנוע בהספק מרבי משודרג, שעלה מ-250 ל-265 כוחות סוס. בנוסף מקבל הדגם החדש גם מערכת בקרת יציבות משודרגת בעלת שלושה מצבים המאפשרת שליטה על הספק המנוע המרבי. אותו המנוע ואתה מערכת בקרת היציבות יותקנו גם בגרסת ה-CUP, אך זו תצויד בנוסף גם בדיפרנציאל מוגבל החלקה. הנתונים הרשמיים מדברים על זינוק מעמידה למהירות של 100 קמ"ש ב-6 שניות ומהירות מרבית של 255 קמ"ש. תיבת ההילוכים ידנית, בעלת 6 יחסי העברה.

  רנו מגאן RS

  רשימת האבזור הבטיחותי של רנו מגאן RS כוללת 8 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות, מערכת בקרת משיכה ועיגוני ISOFIX. עוד כוללת רשימת האבזור גם בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, הגה ספורטיבי בריפוד עור, גג שמש, מערכת שמע מקורית עם חיבורי USB ו-בלוטות', תאורת DRL מבוססת LED וספויילר אחורי. גרסת ה-CUP תצויד גם בפנסי קסנון, בחישוקי סגסוגת שחורים ובקאליפרים אדומים.

  מחירה של רנו מגאן RS יעמוד על 209,900 ₪. מחירה של גרסת ה-CUP יעמוד על 219,900 ₪.

  רנו מגאן RS

  dddd