מאזדה 6 החדשה – תמונות ריגול ראשונות

מאזדה 6 האצ'בק

תמונות ריגול ראשונות של מאזדה 6 החדשה בגרסת הייצור הסדרתי. בקרוב ההשקה הרשמית.

  • 09-07-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

תמונות ריגול ראשונות של מאזדה 6 החדשה נחשפו ברשת. במאזדה מתכננים לחשוף באופן רשמי את הדור השני של מאזדה 6 בתערוכת הרכב של פריז, שתתקיים בחודש ספטמבר הקרוב. התמונות שפורסמו כאן הן של גרסת הסטיישן (5 דלתות), אליה צפויה להצטרף בפריז גם גרסת הסדאן 4 דלתות שתזכה בוודאי לעיצוב דומה. למרות המדבקות ניתן לזהות מאפייני עיצוב רבים שמקורם בדגם הקונספט של מאזדה 6 החדשה שנחשף בשנה שעברה אך גם כמה מאפיינים עליהם ויתרה מאזדה, כמו למשל פנסי הערפל הקדמיים שקיבלו עיצוב סטנדרטי למדי.

מאזדה 6 החדשה

כחלק מהמגמה הכוללת של מאזדה למעבר אל מנועי בנזין ודיזל חסכוניים יותר, כל דגמי מאזדה 6 החדשה יצוידו במנועי ה-SkyActiv החדשים של היצרנית. המפעל המייצר את המנועים הכפיל לאחרונה את קצב הייצור של המנועים על מנת שיוכל לעמוד בביקושים הגבוהים שצפויים למנועים עם השקתה של ה-6 החדשה. כמו כן תוצע ה-6 החדשה עם אופציה למערכת ה-iEloop, מערכת מיקרו-היברידית שמבוססת על קבל אלקטרוני ומאפשרת להאריך את הזמן בו המנוע כבוי בזמן עמידה ברמזורים.

השיווק הסדיר של מאזדה 6 החדשה צפוי להתחיל בסוף השנה הנוכחית באירופה. לישראל היא צפויה להגיע רק בתחילת שנת 2013, עם החלפת שנת המודל.

מאזדה 6 החדשה

dddd