תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סוזוקי
 • סוזוקי ספלאש
 • סוזוקי ספלאש מתחדשת – מתיחת פנים

  סוזוקי ספלאש

  נחשפה מתיחת הפנים של סוזוקי ספלאש לשנת 2012, שכוללת עיצוב חדש לחזית ומנוע בנזין חדש.

  • 05-07-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  מתיחת הפנים שקיבלה סוזוקי ספלאש לשנת 2012 נחשפת בתמונות רשמיות. מכונית הסופר-מיני הקטנה של סוזוקי הושקה בעולם במהלך שנת 2008 ולישראל הגיעה בקיץ 2009. כעת מציגה סוזוקי את מתיחת הפנים, שתיכנס לתוקפה לקראת סוף השנה וככל הנראה תגיע לישראל רק בדגמי 2013. מתיחת הפנים אינה כוללת שינויים מהותיים במפרט הרכב או במחירו, אך תוסיף לספלאש מנוע בנזין חדש וחסכוני יותר.

  סוזוקי ספלאש

  עיצוב החזית של סוזוקי ספלאש יעודכן עם מכסה מנוע חדש, פגוש קדמי חדש וגריל חדש. גם מאחור יותקן פגוש בעיצוב חדש ושני הפגושים החדשים יוסיפו לאורכה של המכונית כ-60 מילימטרים נוספים. בתא הנוסעים יותקנו ריפודים חדשים בגוון שחור אך שאר פריטי האבזור נותרים ללא שינוי. מגוון הצבעים בו מוצאת הספלאש גם יעודכן גם הוא וכעת היא תשווק גם בגווני אפור, שחור, כחול מטאלי, לבן ואדום.

  סוזוקי ספלאש

  החידוש העיקרי יהיה מנוע הבנזין החדש שיצטרף להיצע המנועים של סוזוקי ספלאש. מדובר במנוע בנזין 3 צילינדרים חדש, בנפח 1 ליטר. הוא מצויד בתזמון שסתומים משתנה ומפיק הספק מרבי של כ-68 כוחות סוס. הוא ישודך לתיבת הילוכים ידנית בלבד וצריכת הדלק שלו עומדת על כ-25.5 קילומטרים לליטר, לעומת כ-23.5 קילומטרים לליטר בגרסת ה-1.2 הידנית.

  סוזוקי ספלאש

  dddd