תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • טויוטה
 • טויוטה ספייס ורסו
 • טויוטה ספייס ורסו מקבלת מערכת מולטימדיה

  טויוטה ספייס ורסו

  האבזור שודרג, המחיר נשאר. טויוטה ספייס ורסו תשווק מעתה ברמת אבזור חדשה הכוללת מערכת מולטימדיה.

  • 04-07-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  המיקרו-וואן טויוטה ספייס ורסו ישווק החל מהיום ברמת אבזור חדשה ומשודרגת - פלטינום. הספייס ורסו הושק בישראל בפברואר אשתקד ומאז זוכה הספייס ורסו להצלחה נאה למדי בשוק המקורי. ביוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מציינים כי מאז תחילת השנה נמכרו כ-500 רכבי ספייס ורסו בישראל, מספר מרשים שממקם אותו בראש קטגוריית המיקרו-וואנים האוטומטיים. גם במסגרת המבחן ההשוואתי שערכנו כאן במגזין לפני מספר שבועות זכה הספייס-ורסו לשבחים ואף היה הבחירה המועדפת עלינו.

  מבחן השוואתי - טויוטה ספייס ורסו מול הונדה ג'אז וסיטרואן C3.

  טויוטה ספייס ורסו

  כחלק ממהלך שדרוג האבזור בכל הדגמים המשפחתיים של טויוטה בישראל, ישודרגו שתי רמות האבזור של טויוטה ספייס ורסו. גרסת הפלטינום, ששיווקה יחל היום, תכלול כסטנדרט מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, מערכת ניווט, דיבורית אלחוטית וחיבורים ל-iPod ו-DVD. מערכת המולטימדיה תוצע בשתי רמות האבזור של הספייס ורסו, GLI ו-Terra, שנותרו ללא שינויים נוספים ברשימת האבזור.
  גם המחיר נותר ללא שינוי ויעמוד על כ-110 אלף ₪ לגרסת הבסיס (Terra) או 115 אלף ₪ לגרסה המאובזרת (GLI). בחודש יולי תינתן לרוכשים הנחה בגובה כ-5,000 ₪ לשני הדגמים כך שמחיר הספייס ורסו פלטינום המשודרגת יחל ב-105 אלף ₪.

  טויוטה ספייס ורסו

  dddd