תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • יונדאי
 • יונדאי i30
 • יונדאי i30 החדשה בישראל - מחירים ופרטים ראשונים

  יונדאי i30

  יונדאי i30 תגיע בקרוב לישראל במחיר התחלתי של 100 אלף ש"ח לגרסה הידנית או 122 אלף ש"ח לגרסה האוטומטית.

  • 18-06-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  חברת כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, חושפת הבוקר את מחיריה של יונדאי i30 החדשה בישראל. הדור החדש והשני במספר של יונדאי i30 יחליף בעוד מספר שבועות את הדור הראשון, שהיה הדגם הראשון מסדרת ה-i של יונדאי שהגיע לישראל והיה לאחד מהרכבים הנמכרים ביותר בקטגוריית המשפחתיות הקומפקטיות. שיווקו של הדגם החדש יחל רק בעוד כמה שבועות אך בכלמוביל ממהרים לחשוף את מחירו לאור דרישת הלקוחות. לדברין של דן אורנשטיין,  מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל: "החלטנו לפרסם את מחיר ומפרט האבזור של ה-i30 החדשה על מנת לעמוד בדרישה רבה של לקוחות שהתעניינו ורצו להזמין את הרכב".

  יונדאי I30 החדשה

  יונדאי i30 החדשה תושק בישראל עם מבחר של שני מנועי בנזין. העיקרי והחשוב שבהם יהיה מנוע חדש בנפח 1.6 ליטר ובהספק מרבי של 135 כוחות סוס. זה ישודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים וצריכת הדלק הממוצעת שלו תעמוד על 14.9 קילומטרים לליטר. אליו יצטרף מנוע קטן יותר, בנפח 1.4 ליטר, שישווק רק בגרסה ידנית ובשילוב עם מערכת Start&Stop. צריכת הדלק הממוצעת כאן תעמוד על 17.8 קילומטרים לליטר.

  יונדאי I30 החדשה

  שתי רמות אבזור יוצעו ביונדאי i30 החדשה. שתיהן ישווקו עם 7 כריות אוויר, בקרת יציבות, פנסי DRL, מערכת שמע מקורית עם שליטה מההגה, משענת יד מרכזית ו-3 מצבי היגוי. ברמת האבזור הבסיסית, Inspire, יותקן כסטנדרט גג שמש מקורי בדגמים האוטומטיים. ברמת האבזור Premium יוצעו בנוסף גם חישוקי סגסוגת, בקרת שיוט, גלגל הגה וידית הילוכים מצופי עור, דוושות אלומיניום ושקע הטענה בתא המטען.

  מחירה של יונדאי i30 יחל ב-99,900 ₪ לגרסת ה-1.4 ליטר הידנית ברמת האבזור הבסיסית. גרסת ה-1.6 ליטר Inspire תעלה 122 אלף ₪ וגרסת הפרימיום האוטומטית תשווק במחיר של 125 אלף ₪.

  יונדאי I30 החדשה