תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • לקסוס
 • לקסוס RX
 • לקסוס RX
 • לקסוס RX החדש (2012) – מגיע לישראל

  לקסוס RX

  דגמי 2012 של לקסוס RX מגיעים לישראל עם מערכת היבירידית משודרגת, עיצוב חיצוני חדש ודגם F-Sport.

  • 17-06-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  מתיחת הפנים שעבר רכב הפנאי היוקרתי לקסוס RX מגיעה לישראל. בתחילת השנה חשפה לקסוס את דגמי 2012 של ה-RX, בהם בוצעו כמה עדכונים קלים לעיצוב החיצוני ולעיצוב תא הנוסעים. כמו כן, עדכנה לקסוס במסגרת מתיחת הפנים את יחידת ההנעה של הדגם ההיברידי RX450h והוסיפה להיצע הדגמים גם חבילת F-Sport חדשה.

  עדכוני העיצוב להם זוכה לקסוס RX החדש כוללים עיצוב חזית חדש עם קווים מחודדים יותר, הדומה לזה שהוצג לאחרונה בלקסוס GS החדשה. החזית החדשה כוללת גם אופציה לתאורת קסנון ופנסי DRL מבוססי LED כסטנדרט. בחלקו האחורי של ה-RX הותקנו יחידות תאורה חדשות ובפרופיל ניתן לזהות חישוקי סגסוגת חדשים. בתוך תא הנוסעים הוחלף גלגל ההגה, עודכן עיצוב הקונסולה המרכזית והוגדל מבחר הצבעים.

  לקסוס RX

  הדגם ההיברידי לקסוסRX 450h  מקבל שדרוג קל ליחידת ההנעה שכוללת כעת גם מצב Sport ומצב EV בנוסף למצבי ה-Normal וה-ECO שהיו בדגמים ששווקו עד כה. מצב Sport יחדד את תגובת המצערת, ישנה את כיול ההגה החשמלי ויכהה את התערבותה של מערכת בקרת היציבות. במצב EV החשמלי יוכל ה-RX לנסוע על אנרגיה חשמלית בלבד, כשהוא מוגבל לטווח מרבי של 2 קילומטרים ובמהירות מרבית של 50 קמ"ש בלבד.

  מחירו של ה-RX 450h בישראל יחל ב-389 אלף ₪ לגרסת ה-Executive הכוללת בין היתר 10 כריות אוויר, בקרת אקלים דיגיטלית, מושבים חשמליים, פתיחה ללא מפתח, מראות צד חשמליות ומערכת שמע עם חיבור USB ו-9 רמקולים. חבילת ה-Tech תשדרג את ה-RX450h במערכת מולטימדיה עם DVD ו-12 רמקולים ותעלה כ-30 אלף ₪ נוספים. חבילת ה-Premium Tech תוצע בפסגת ההיצע ותמורת כ-109 אלף ₪ נוספים תשדרג את ה-RX450h גם בדיפוני עץ, חלון גג פנוראמי, פנסי קסנון אקטיביים, צמיגים רחבים, פתיחה חשמלית לתא המטען וחיישני חניה היקפיים.

  לקסוס RX

  לקסוס RX בגרסת הבנזין - RX 350 - ישווק במחיר התחלתי של 409 אלף ₪ לחבילת האבזור TECH הכוללת אבזור הדומה לזה של גרסת הבסיס ההיברידית. חבילת ה-F-Sport הספורטיבית תשדרג את ה-RX 350h במתלים בעלי כיול ספורטיבי, ספי דלת עם כיתוב F-Sport, דיפוני אלומיניום, הגה מעור, חלון גג פנוראמי, חישוקי 19 אינטש' מושחרים ופגוש קדמי בעיצוב ספורטיבי. מחירה של ה-F-Sport יעמוד על כ-465 אלף ₪.

  לקסוס RX - מפרט טכני ומחירים

  dddd