אופל אסטרה – מתיחת פנים לשנת 2012

אופל אסטרה

משפחת האסטרה נחשפת במלואה, ביחד עם מתיחת פנים קלה לשנת 2012.

  • 15-06-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

אופל מחדשת את משפחת האסטרה עם מתיחת פנים קלילה לשנת 2012. מתיחת הפנים הקלה שמקבלת כעת האסטרה היא למעשה החתיכה האחרונה בפאזל דגמי המשנה של האסטרה. פאזל זה כולל כעת את האסטרה סדאן החדשה שנחשפה לפני כשבוע ימים, את אופל אסטרה האצ'בק, אופל אסטרה GTC, אופל אסטרה סטיישן וכמובן גם את גרסת ה-OPC הספורטיבית.

אופל אסטרה 2012

החזית החדשה שמקבלת אופל אסטרה לשנת 2012 תותקן בדגמי ההאצ'בק, סטיישן והסדאן. חזית זו כוללת שבכה קדמית מחודשת, פנסי חזית חדשים ותאורת DRL שתוצע כעת כסטנדרט בכל הדגמים. החלק האחורי של גרסת ההאצ'בק מקבל אף הוא עדכון עיצובי קל, שכולל פגוש אחורי חדש. חדי העין יצליחו להבחין גם בפס קישוט כסוף חדש, שמותן בתחתית הפגוש האחורי. בתא הנוסעים בוצעו כמה עדכונים קלים, שנוגעים בעיקר לבדי הריפוד. כמו כן, תציע אופל מגוון גדול יותר של חישוקי סגסוגת בקוטר 17,18 ו-19 אינטש'.

אופל אסטרה 2012

עדכון קל נוסף מקבלת אופל אסטרה באגף המנועים. גרסת טורבו-דיזל חדשה וחזקה תצטרף בחודשים הקרובים להיצע הדגמים של האסטרה. גרסה זו עושה שימוש במנוע ה-2 ליטר בי-טורבו-דיזל (שני מגדשי טורבו) של האינסיגניה הבכירה, המפיק כ-195 כוחות סוס וכ-41 קג"מ של מומנט. בנוסף, תקבל אופל אסטרה טורבו בנזין (1.4 ליטר) כפתור OverBoost שמספק למנוע תוספת זמנית של כ-10 אחוזים למומנט המרבי.

מתיחת הפנים של אופל אסטרה לשנת 2012 צפויה להגיע ארצה לקראת סוף השנה, ביחד עם גרסת הסדאן החדשה. פרטים נוספים טרם נמסרו מקבוצת שלמה, יבואנית אופל לישראל.

אופל אסטרה 2012

dddd