תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • ניסאן
 • ניסאן ג'וק
 • ניסאן ג'וק – בקרוב בגרסת ספורט

  ניסאן ג'וק

  גרסת ניסמו ספורטיבית של ניסאן ג'וק תיחשף בקרוב ושיווקה יחל בתחילת שנת 2013.

  • 13-06-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  האח הסדרתי והשפוי של ניסאן ג'וק R יגיע בקרוב לייצור סדרתי. בניסאן מרוצים מאוד מהתגובות ומהעניין הרב שיצרה גרסת ה-R המדהימה של הג'וק. כמה שבועות לאחר שהכריזו כי הג'וק R ייכנס לייצור במספר מוגבל מאוד של יחידות, מודיעה ניסאן כי בכוונתה להרחיב את היצג הדגמים של הג'וק עם דגם ספורטיבי חדש בייצור סדרתי. המטרה - לגרום לג'וק לקסום ליותר לקוחות פוטנציאלים, וזאת לאור התחרות הקשה שמצפה לג'וק בקרוב.

  ניסאן ג'וק ניסמו

  ניסאן ג'וק היה למעשה פורץ הדרך בסגמנט רכבי הפנאי הקטנים (ג'יפונים). מיד עם השקתו, הפך לאחד מלהיטי המכירות הגדולים של ניסאן באירופה והביקוש לו עלה משמעותית על ההיצע. לאחרונה החלו יותר ויותר יצרניות רכב לזהות את הפוטנציאל הגלום בקטגוריה ורבות מהן הציגו לאחרונה מתחרים שיגיעו בקרוב לייצור סדרתי - שברולט טרקס, פורד אקו-ספורט, פיג'ו אורבן-קרוסאובר (פיג'ו 2008) ועוד. ניסאן, אם כך, תאלץ להשקיע לא מעט מאמצים כדי לשמור על מעמדו של הג'וק כמוביל הקטגוריה עם הצטרפותם של המתחרים החדשים לשוק.

  ניסאן ג'וק ניסמו

  גרסת הניסמו הספורטיבית החדשה של ניסאן ג'וק מקבלת פגושים חדשים מלפנים ומאחור, חצאיות צד, כנפיים רחבות יותר וספויילר אחורי חדש - לטובת אווירודינמיות משופרת. חישוקי סגסוגת חדשים בקוטר 18 אינטש' עם צמיגים רחבים יותקנו אף הם ברכב, לטובת מראה ספורטיבי יותר ואחיזת כביש טובה יותר. המתלים הוקשחו, ההגה כוייל מחדש ומערכת Torque Vectoring תוצע אף היא כסטנדרט. המנוע יהיה מנוע מוגדש בנפח 1.6 ליטרים, אך הספקו המדויק ובהתאם גם נתוני הביצועים של הרכב טרם פורסמו. אלו צפויים להתפרסם לקראת השקתו של הרכב במרוץ 24 השעות של לה-מאן.

  ניסאן ג'וק ניסמו צפוי להגיע לאולמות התצוגה באירופה בתחילת 2013 ובהמשך יגיע גם לארצות הברית וליפאן. עדיין לא ברור מתי, אם בכלל, יגיע גם לישראל.

  dddd