תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סיטרואן
 • סיטרואן C3
 • סיטרואן C3 דיזל אוטומט הגיעה לישראל

  סיטרואן C3

  לובינסקי משיקה בישראל את סיטרואן C3 עם מנוע דיזל, תיבת הילוכים רובוטית והבטחה לצריכת דלק של 28 קילומטרים לליטר.

  • 04-06-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  סיטרואן C3 מושקת השבוע בישראל בגרסת דיזל ידידותית לסביבה וחסכונית במיוחד. ה-C3 דיזל תרחיב את היצע דגמי הדיזל של סיטרואן בישראל, שכולל את ה-C3 פיקאסו דיזל ואת ה-C4 דיזל. ממדיה הקטנים יחסית של ה-C3 יהפכו אותה ככל הנראה למכונית החסכונית ביותר בישראל (לפחות לפי נתוני היצרן), עם צריכת דלק משולבת של 28 קילומטרים לליטר.

  סיטרואן C3

  מנוע ה-e-Hdi של הסיטרואן C3 דיזל ישודך בגרסה זו לתיבת הילוכים רובוטית ולמערכת Start&Stop מהדור האחרון של קבוצת פיג'ו-סיטרואן, המדוממת את המנוע עוד לפני שהרכב מגיע לעצירה מוחלטת. למנוע נפח של 1.6 ליטרים, הספק של 90 כוחות סוס והוא מזנק מעמידה ל-100 קמ"ש ב-11.8 שניות.

  רשימת האבזור של סיטרואן C3 דיזל כוללת 6 כריות אוויר, בקרת יציבות, בקרת שיוט, עיגוני ISOFIX, פנסי ערפל קדמיים, תאורת Follow me home, מראות מתקפלות חשמלית, תא כפפות מקורר, מערכת שמע קוראת MP3 עם שליטה מההגה והגה מצופה עור. מחירה יעמוד על כ-113 אלף ₪.
  גרסה מאובזרת יותר (Pack) תוסיף לכל הכתוב לעיל גם מערכת בקרת אקלים, חיבור USB למערכת השמע, דיבורית בלוטות' אלחוטית וחלון קדמי עם שמשת Zenit גדולה. מחיר גרסה זו יעמוד על 117 אלף ₪.

  סיטרואן C3 דיזל אוטומט במבחן משווה

  סיטרואן C3

  dddd