תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סאנגיונג
 • סאנגיונג רקסטון
 • סאנגיונג רקסטון – נחשפה מתיחת הפנים

  סאנגיונג רקסטון

  מתיחת הפנים של סאנגיונג רקסטון נחשפת. יקבל עיצוב חדש ומנוע דיזל חדש וחסכוני יותר.

  • 27-05-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  רכב הפנאי הוותיק סאנגיונג רקסטון זוכה למתיחת פנים. בשנה וחצי האחרונות, מאז נרכשה על ידי יצרנית הרכב ההודית מהינדרה, זוכה יצרנית הרכב הקוריאנית הקטנה להזרמה של דם חדש בעורקים. לאחר שסיימה להשיק את סאנגיונג קורנדו החדש בעולם והציגה דגמי קונספט חדשים לרכבי פנאי קטנים, מציגה סאנגיונג את מתיחת הפנים המתבקשת לרקסטון הוותיק.

  סאנגיונג רקסטון

  מלבד עדכוני העיצוב המשמעותיים הניכרים לעין, סאנגיונג רקסטון מקבל במסגרת מתיחת הפנים גם כמה עדכונים מכאניים. החשוב שבהם הוא מנוע דיזל חדש בשם e-XDi200 שפותח על ידי סאנגיונג בעצמה. מדובר במנוע טורבו-דיזל בנפח 2 ליטרים, המפיק 154 כוחות סוס וכ-36 קג"מ של מומנט מרבי. הוא עומד בתקן הזיהום יורו 5 ובעתיד ישודרג ויעמוד גם בתקן הזיהום יורו 6. גרסה נוספת של אותו המנוע, שתושק בעתיד, תצויד בשני מגדשי טורבו וצפויה להפיק 225 כוחות סוס וכ-50 קג"מ של מומנט. בשידוך לתיבת הילוכים אוטומטית (5 הילוכים), מספק המנוע החדש שיפור של כ-20 אחוזים בצריכת הדלק שצפויה לעמוד על 13.7 קילומטרים לליטר.

  סאנגיונג רקסטון

  תא הנוסעים של סאנגיונג רקסטון מתוח הפנים, שתמונותיו לא פורסמו, צפוי להציע שיפור באיכות החומרים וברשימת האבזור. רשימת האבזור הבטיחותי כוללת כעת בקרת יציבות, מערכת למניעת התהפכות (ARP), מערכת למדידת לחץ אוויר בצמיגים (TPMS) והפעלה אוטומטית של המגבים. פריטי אבזור נוספים שניתן למצוא ברשימת האבזור הם בקרת שיוט, מערכת שמע מקורית עם חיבורי USB ובלוטות', כניסה ללא מפתח ויותר תאי אכסון.

  שיווקו של הרקסטון המחודש צפוי להתחיל בקוריאה כבר במהלך החודש הבא. מועד הגעתו של הדגם החדש ארצה עדיין לא ידוע.

  סאנגיונג רקסטון

  dddd