תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מיני
 • מיני מיני
 • מיני ג'ון קופר וורקס בישראל

  מיני מיני

  תג המחיר הגבוה של הקופר וורקס לא מרתיע ו-3 רכבי ג'ון קופר וורקס ספורטיביים יימסרו בקרוב ללקוחות.

  • 24-05-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  מיני קופר רגילות כבר כמעט שהתרגלנו לראות על הכביש. מאז קיבלה לידיה דלק מוטורס את הזיכיון לייבוא רכבי מיני לישראל והכריזה על אסטרטגיית תמחור חדשה, עלה היקף המכירות של המותג בישראל. עיקר המכירות הוא כמובן של גרסת ה-ONE הבסיסית, שהיא גם הזולה ביותר בהיצע הדגמים של מיני בישראל. אך מסתבר שהיא ממש אינה היחידה שנמכרת בהיקף מרשים בארץ. משלוח ראשון של רכבי מיני ג'ון קופר וורקס, הגרסה הספורטיבית ביותר של המיני קופר, מגיע בימים אלו לישראל ומחצית ממנו כבר הוזמנה.

  מיני קופר ג'ון וורקס

  גרסת הביצועים של מיני קופר אינה זולה ומחירה עומד על כ-220 אלף ₪ לגרסת ה-Chilli. זו מצוידת במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.6 ליטר המפיק בגרסה זו 211 כוחות סוס המשודך לתיבת הילוכים ידנית ומאפשר למיני הקטנטנה הזו לזנק מעמידה ל-100 קמ"ש ב-6.5 שניות קצרות. רשימת האבזור כוללת 6 כריות אוויר, בקרת יציבות עם מספר תוכניות פעולה, מושבי ספורט, פנסי קסנון, גג בצבע אדום/לבן/שחור, שמשות אחוריות כהות ובקרת אקלים מפוצלת.

  כאמור, משלוח ראשון של רכבי מיני ג'ון קופר וורקס עושה דרכו לישראל בימים אלו ואמור להגיע בימים הקרובים. המשלוח כולל שישה רכבים, שלושה מהם כבר הוזמנו ומיועדים ללקוחות שיקבלו אותם לידיהם בימים הקרובים. לדברי ברק כהן, מנהל חטיבת BMW ומיני בדלק מוטורס - "השקת המיני ג'ון קופר וורקס בישראל הינה חלק מהאסטרטגיה של דלק מוטורס למיתוג מחדש והרחבת היצע הדגמים של מיני בישראל".

  מיני קופר ג'ון וורקס

  dddd